free joomla slider module
Друк

Токмак у лідируючій позиції з набору призовників

У середу, 7 вересня, в Запорізькій облдержадміністрації відбулася нарада щодо підведення підсумків  весняного призову громадян України на строкову військову службу. На заході були присутні керівники міст та районів області, на ком лежить персональна відповідальність за організацію та проведення призовної кампанії, воєнкоми та представники правоохоронних органів.3

Приємно, що Токмак ввійшов до списку лідерів по набору строковиків. А це говорить про ефективну та злагоджену організацію процесу. Тому за високі показники у виконанні державного завдання з призову міський голова Ігор Котелевський та відповідальний у місті за набір на військову службу Андрій Мамчак були нагороджені заступником голови Запорізької облдержадміністрації Едуардом Гугніним грамотами.

Як повідомив заступник обласного воєнкома, полковник Юрій Бойко, завдання по цьогорічному весняному прозову наша область виконала зі стовідсотковим результатом, лави ЗСУ поповнили 750 призовників. Осінній план дещо менший та становить 620 осіб. Також на нараді нагадали про строки військової служби та покарання у разі ухилення від призову.

Олена Повещенко