free joomla slider module
Друк

Для покрашення житлових умов переселенців

 У четвер, 8 вересня, в рамках проекту із створення умов житла для внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО) у Токмаку, відбулося засідання за участі консультанта з соціальних питань Харківського регіонального представництва УФСІ Тетяни Бовт та співробітників виконкому міськради.w

Захід проводився у форматі фокус-групового дослідження потреб у навчальних заходах представників місцевої влади. Співробітники виконкому висловили своє бачення у вирішенні питання надання житла для ВПО. Також були обговорені причини та частота звернень переселенців до владних структур і вияснили, якої підтримки потребують працівники виконавчого комітету для більш ефективної роботи з ВПО. Після опитування всі данні були передані спеціалістам Фонду для розроблення концепції для навчання громади з цього питання.

Отже, як виявилося, переселенці звертаються здебільшого з житловими проблемами та з проханням надання матеріальної допомоги. А представникам місцевої влади не завадять додаткові консультації з боку юристів та обмін досвідом з колегами з інших міст та областей з питань, що стосуються ВПО.

Олена Повещенко