free joomla slider module
Друк

Вітання з ювілеєм!

 Вже доброю традицією в місті стало вітання довгожителів з ювілейними датами.

17 вересня свій День народження святкувало не лише місто, а і шановна його мешканка – Безкоровайна Галина Яківна, яка відзначила свій 95-річний ювілей.ч

Завітав до іменинниці і міський голова Ігор Котелевський, який, вручивши квіти та подарунки, висловив слова безмежної вдячності за її нелегкий життєвий шлях та найкращі побажання. «На Ваші плечі випало багато труднощів та випробувань. Ми пишаємося тим, що ви у нас є! Від щирого серця бажаю Вам здоров'я і добробуту, миру, любові близьких та рідних» – звернувся до  ювілярки очільник міста. Також теплі слова поздоровлень висловили депутат міськради, голова ветеранської організації заводу «Південдизельмаш» Марк Пліскін та Тамара Поважаєва із міської ради ветеранів.

Зі свого боку, Галина Яківна подякувала за привітання та охоче розповідала про свій життєвий шлях, переважну більшість якого займають трудові будні. Основне місце роботи, а це 58 років, – завод ім. Кірова, де жінка пропрацювала старшою комірницею в 12 цеху, розписувала розписувала алмази.

Було приємно споглядати щасливі очі ювілярки. Зараз в мирі і злагоді вона мешкає з дочкою та її родиною, має двох онуків та правнука.

Олена Повещенко