free joomla slider module
Друк

Гарна та щира у свої 95

Життя – це мить, і водночас ціла вічність дарована Богом. Саме так про свій життєвий шлях може сказати сумлінна та відповідальна працівниця, поважна та шанована людина, жителька нашого міста –Віра Іванівна Анцупова, яка 23 вересня відзначила свій славний 95-й день народження.3

Привітати ювілярку з поважною датою завітала радник міського голови Олена Гатайло, передавши їй від міського голови найтепліші слова привітань, квіти і подарунки. Також  висловити найщиріші побажання та подякувати за вагомий внесок на благо міста прийшли Тамара Поважаєва та Валентина Агафонова від міської ради ветеранів. 

Життєвий шлях Віри Іванівни був нелегкий та тернистий. Цій тендітній жінці, як і кожному із покоління ветеранів, довелося пережити усі складнощі попереднього століття: голодомор, війну, нелегкі повоєнні роки, пройти через низку життєвих випробувань, проте зберегти оптимізм, непохитну віру у краще та бездоганну зовнішність. Віра Іванівна народилася в Саратовській області, там і отримала  освіту. У воєнні роки разом з батьками приїхала в Токмак на постійне місце проживання. Весь свій трудовий вік жінка пропрацювала, останні шістнадцять років – бухгалтером на заводі ім. Кірова. Також встигала виховувати дітей, внуків, вести домашнє господарство.

Зараз Віра Іванівна проживає сама, проте їй допомагають доньки та онуки. Дружна родина – це найцінніше багатство ювілярки, любов до рідних у своєму серці вона пронесла через усе життя. Тож, можливо, саме в щирості та любові до найрідніших людей і криється секрет її довголіття.

Олена Повещенко