free joomla slider module
Друк

Місто збагатилося черговим дитячим майданчиком

У неділю, 25 вересня, у дворі будинку 29, що на вул. Володимирській, було людно – лунала весела музика впереміш з дитячим сміхом. Це відкривали майданчик для юних жителів мікрорайону.у

Як раніше повідомлялося, передувало цьому колективне звернення мешканців прилеглих будинків до депутата облради Олександра Рєпкіна з проханням облагородити дитячий майданчик у їх дворі. Ініціатива була підтримана, та відразу на об’єкті закипіла робота. Один за одним «виростали» компоненти майданчика – лавочка, гойдалки, міні-комплекс з гіркою та пісочницею та дерев’яний розмальований будиночок.

На відкриття майданчика завітали міський голова Ігор Котелевський, який привітавши місцевих мешканців з появою у їх дворі дитячого куточка, подякував організаторам та всім небайдужим, хто долучився до спорудження місця для відпочинку малечі.1 Також на заході були присутні дружня команда депутата Олександра Рєпкіна, депутат міськради Сергій Капінус, голова правління ОСББ «Пролетарська, 10», керуючий ОСББ «Володимирська, 29» Микола Савон та місцеві мешканці.

Завершився захід справжнім святом для дітвори з конкурсами, цікавими номерами та солодощами.

Олена Повещенко