free joomla slider module
Друк

Що вирішили представники громадськості?

У понеділок, 26 вересня, відбулося чергове засідання виконкому міської ради. Досить змістовним був порядок денний – 24 планові питання та 5 з голосу. 18 проектів рішень члени виконкому розглянули детально, решту прийняли пакетом.2

Більшість питань були переважно звітного характеру – про роботу служб та підприємств  міста.

Доповідаючи про підсумки комплексної оцінки результатів соціально-економічного розвитку Токмаку, начальник відділу економіки Людмила Аненко зазначила, що наше місто є лідируючим по області та зупинилася на кожному напрямку окремо.

 

Дуже важливою була інформація про готовність міста до зими. Всі об’єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери доповідали про свою підготовку до роботи в осінньо-зимовий період цього та наступного років. Висновок заспокоїв присутніх – всі підготовчі роботи йдуть за графіком, тому Токмак готовий зустрічати зиму.

Також під час засідання були затверджені ряд освітніх показників, норми витрат на проведення спортивних заходів та нагородження кращих спортсменів і тренерів, визначений розмір батьківської плати в школах естетичного виховання та вирішено забезпечити безкоштовне харчування дітям учасників АТО.

Надано дозвіл на передачу проектно-кошторисної документації на реконструкцію спортивного майданчика з облаштуванням футбольного поля та на розміщення зовнішньої реклами на автобусних зупинках міста.

Загалом усі проекти рішень були одноголосно підтримані членами виконкому, окрім одного – задоволення скарги токмачанки, що мешкає по вул. Володимирській. Жінка вкрай невдоволена смородом, який, на її думку надходить від господарства сусідки, що розводить свиней. Поголів’я свійських тварин перевищує дві одиниці, що суперечить нормам. Але, за словами очевидців, розведення худоби – чи не єдиний дохід токмачанки, яка одна виховує малолітню дитину. До того ж, скаржниця і сама вирощує свиней. Врахувавши всі ці аргументи, учасники засідання залишили питання на подальший розгляд.

Олена Повещенко