free joomla slider module
Друк

Багато теплих слів почули освітяни

29 вересня в міському Будинку культури вітали всіх, для кого відлік часу ведеться дзвінками та уроками, для кого головне в житті – дитяча посмішка та дитяча довіра, всіх, для кого виховання – це поклик, а навчання – життя.2

З нагоди Дня працівників освіти привітав педагогів заступник міського голови Сергій Степура, який, до речі, і сам носить горде звання Заслуженого вчителя України. Він подякував працівникам галузі за самовіддану працю, мудрість і терпіння, побажав міцного здоров’я, миру і добра, успіхів у формуванні найкращих якостей підростаючого покоління.

Поздоровила колег і начальник відділу освіти Світлана Черкасова, яка теж висловила багато слів вдячності і пошани працівникам шкіл та дошкільних закладів, ветеранам педагогічної галузі.

Кращі працівники педагогічної ниви Токмака отримали відзнаки.

Звернулися до освітян також помічники депутатів обласної та Верховної рад Ольга Панфілова, Надія Чулакова і Оксана Тар, вручивши квіти та подарунки всім колективам навчальних закладів.в

Крім вітальних слів були представлені прекрасні номери художньої самодіяльності – пісні, вірші, танцювальні композиції від творчого колективу Будинку культури.

Завершився захід дуже чуттєво та символічно – всі разом заспівали відому пісню «Вчителька моя».

Загалом свято пройшло урочисто й тепло, кожен працівник освіти, присутній у залі, отримав щирі вітання й подяку за безцінний внесок у життя дітей нашого міста.

Олена Повещенко