free joomla slider module
Друк

Інформаційна зустріч у ресурсному центрі

05 жовтня 2016 року  в ресурсному центрі  дитячої бібліотеки за ініціативою міського голови Котелевського  Ігоря Вікторовича відбулася  інформаційна зустріч представників  органів місцевої влади з внутрішньо-переміщеними особами для обговорення актуальних питань. к

Метою даного заходу було проінформувати ВПО  щодо стану  реалізації проекту «Створення житлових умов для ВПО в м. Токмак, Запорізька область (соціальне житло – квартири)/KfW», стану ринку праці та вільних вакансіях у місті, можливості отримання субсидії для орендованого житла та інші.

 З питання реалізації  проекту із створення умов житла для внутрішньо переміщених осіб (далі ВПО) у Токмаку вичерпну інформацію надав начальник управління комунального господарства Нікітенков Ігор Віталійович, який розповів про додаткові технічні умови для початку реконструкції нежитлової будівлі дитячої поліклініки під соціальне житло.

Зустріч проходила у форматі діалогу, учасники змогли задати актуальні для внутрішньо переміщених осіб питання компетентним особам.

 

Зокрема, на заході були присутні радник міського голови Гатайло Олена Вікторівна, юрист представництва Датської ради зі справ біженців Венецька Олеся Сергіївна, які змогли змістовно відповісти на запитання учасників круглого столу.

Відповідаючи на питання щодо працевлаштування,  начальник відділу  по роботі з роботодавцями Токмацького  міськрайцентру зайнятості  Тетяна Миколаївна Безручко  проінформувала громадян про ситуацію на місцевому ринку праці, ознайомила з актуальними вакансіями, надала розширену інформацію про соціальні послуги служби зайнятості.

Найбільше запитань у внутрішньо-переміщених осіб  виникло до першого заступника начальника управління соціального захисту населення Литвиненко Оксани Сергіївни з приводу того, як отримати субсидію, особливо, коли мова йде про орендоване житло.

За результатами зустрічі  учасники отримали інформації з турбуючих питань, було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю, інформаційну підтримку та організацію подібних зустрічей в майбутньому.