free joomla slider module
Друк

Токмак зустрів резервістів

У четвер, 6 жовтня, завершилися навчальні збори оперативного резерву першої черги. Резервістів – 14 мешканців міста та району, зустрічали в Токмацькому об'єднаному міському військовому комісаріаті міський голова Ігор Котелевський,6 заступник голови райдержадміністрації Володимир Братіщенко та військком Вадим Вітер. Вони проходили навчання на базі 25 окремої аеромобільної бригади в Дніпропетровській області. Добровольці розповіли свої враження, а також про умови, в яких вони знаходилися майже два тижні. Військовослужбовці залишилися задоволені навчальним процесом, двоє з них виявили бажання продовжити службу в лавах Збройних сил України на контрактній основі, решта – повернуться до своїх повсякденних справ.

Метою навчальних зборів була перевірка готовності військових частин в разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи військовозобов’язаними зі складу оперативного резерву першої черги, а також відновлення практичних навичок і вмінь резервістів за їх військово-обліковими спеціальностями виконувати завдання за призначенням.9

У своїй промові міський голова Ігор Котелевський зазначив, що оперативний резерв першої черги – це міцний щит нашої України, це надія на спокій та мир, а зборові навчання є невід’ємною складовою готовності та перевірки цього щита на міцність і витривалість.

Група резервістів була нагороджена почесними грамотами за добросовісне виконання свого військового обов’язку перед Батьківщиною, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

Після заходу для військовослужбовців оперативного резерву була організована відправка до місць проживання.

Олена Повещенко