free joomla slider module
Друк

УВАГА КОЛИШНІМ ПРАЦІВАНИКАМ ВАТ «ПІВДЕНДИЗЕЛЬМАШ»!!!

Господарським судом  Запорізької області затверджений реєстр вимог кредиторів, серед яких передбачена  виплата заробітної плати колишнім працівникам підприємства-банкрута ВАТ «Південдизельмаш», що знаходиться у стадії ліквідації. Ухвалою господарського суду  Запорізької області від 10.12.2014 у справі про банкрутство № 21/152/10                              ВАТ «Південдизельмаш» ліквідатором призначено арбітражного керуючого Власову Світлану Олександрівну.

         Наразі ліквідатором ведеться підготовка розподілу грошових коштів щодо реєстру вимог кредиторів, надсилаються повідомлення працівникам підприємства з вимогою надати реквізити для перерахування грошових коштів для виплати заборгованості по заробітній платі. Однак деякі листи, направлені на адресу працівників, повертаються із відміткою «відсутній за місцем реєстрації».

         У зв’язку з цим просимо колишніх працівників, перед якими існує заборгованість з заробітної плати і які ще не відправляли реквізити, надіслати на адресу ліквідатора ВАТ «Південдизельмаш» Власової С.А. (49005,                м. Дніпропетровськ,  а/с 411, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)  наступні  дані:

прізвище, ім’я, по-батькові;

код платника податків;

повне найменування банку;

код ЄДРПОУ банку;

МФО банку;

номер банківського рахунку.

У разі наявності у Вас платіжної картки (Visa, MasterCard тощо) просимо надіслати номер саме банківського рахунку, що відповідає цій картці.

тел. для довідок 4-30-32

відділ питань праці

управління соціального захисту населення

Токмацької міської ради