free joomla slider module
Друк

На нараді у міського голови

За підсумками наради у голови Запорізької облдержадміністрації Бриля К.І. 31.01.2017р. за результатами засідання Державної комісії з питань ТЕБ стосовно ситуації, яка склалася у зв’зку із відключенням електроенергії у м.Авдіївка 3Донецької області та вжиття невідкладних заходів з відновлення енерго-, водо-, теплопостачання потенційно-небезпечних об’єктів та систем життєзабезпечення населення та можливої евакуації біля 12 тис. населення, під головуванням міського голови Котелевського І.В. 01.02.2017р. відбулася нарада із керівниками підприємств міста, цивільного захисту та силових структур, заступниками міського голови, керівниками структурних підрозділів міськвиконкому.

Розглянуто питання «Про стан готовності сил і засобів  міста до дій в умовах можливої евакуації  та надання гуманітарної допомоги жителям м.Авдіївка Донецької області.»2 Запропоновано керівникам, присутнім на нараді, провести роз’яснювальну роботу в колективах про надання гуманітарної допомоги постраждалим, а саме: теплий одяг, ковдри, продукти харчування, предмети гігієни,медикаменти тощо. З підприємцями міста обговорити питання про виготовлення «буржуйок». Підключити для збору гуманітарної допомоги волонтерів. На території КП «Міський ринок» виділити приміщення для збору гуманітарної допомоги від громадян міста (Контактні телефони: 2-98-62, 068-928-42-14 Гаряга Олександр Вікторович).

Заслухано інформацію головного лікаря КУ «Токмацька ЦРЛ» Марусенка В.В. про можливість розміщення в лікарні евакуйованих. Запропоновано керівнику ПрАТ «Токмацьке втопідприємство 12308» Яковенку В.В. підготувати автобуси для перевезення постраждалих та надати розрахунки на паливно-мастильні матеріали.  В обговоренні взяли участь начальник Токмацького МРС ГУ ДСНС  України в Запорізькій області Данікін В.В., заступник начальника відділу освіти виконкому Дружинець А.О.,начальник Токмацького РЕМ ВАТ «Запорфжжяобленерго» Завалій Л.М.