free joomla slider module
Друк

Токмачани відсьогодні розпочали збір допомоги постраждалим в результаті обстрілів жителів Авдіївки

6«У різних областях України люди і місцеві органи влади шукають можливості допомогти мешканцям Авдіївки, яка перебуває під постійними обстрілами. Ми не можемо залишатись осторонь цієї проблеми та повинні докласти всіх зусиль, щоб допомогти постраждалим від обстрілів», - наголосив міський голова Ігор Котелевський під час проведення наради із заступниками міського голови, керівниками структурних підрозділів міськвиконкому, керівниками підприємств міста, цивільного захисту та силових структур.

У місті оголосили про збір волонтерської допомоги мешканцям обстріляної Авдіївки Донецької області. Усіх небайдужих  просять приносити на пункт збору теплий одяг, ковдри, продукти харчування, предмети гігієни, медикаменти тощо.

На території КП «Міський ринок» виділено приміщення для збору гуманітарної  допомоги  від громадян міста  (Контактні телефони: 2-98-62, 068-928-42-14 Гаряга Олександр Вікторович), який працює цілодобово.

І наразі, одними  із перших, відгукнулись Токмацька ЦРЛ та мешканка м.Токмака Левчук Л.К., мати загиблого учасника АТО, які надали медикаменти для постраждалих.

Збір продовжується.  

Гуманітарну допомогу заплановано відправити у  п’ятницю.