free joomla slider module
Друк

ТОКМАЧЧИНА ВІДПРАВИЛА В АВДІЇВКУ ПЕРШИЙ ВАНТАЖ ДОПОМОГИ, АЛЕ ЇЇ ЗБІР ТРИВАЄ

З минулих вихідних через безперервні обстріли бойовиків Авдіївка опинилась в біді. Багато будинків місцевих жителів пошкоджено, виникли проблеми  з електрикою, опаленням, перебої з доставкою  продуктів харчування. У зв’язку з тим, що інформація про початок збору гуманітарної допомоги з’явилась лише після обіду першого лютого – активність людей була низькою. Проте вже другого лютого досить велика кількість людей відгукнулась та активно долучились до збору.0

І вже сьогодні з Токмака до Авдіївки Донецької області відправили гуманітарну допомогу. У ній продукти харчування, медикаменти, теплий одяг, тощо.

До збору допомоги долучились підприємці, магазини, організації  та небайдужі мешканці міста, а саме ФОП Калькіс О.В., Холявко Л.П., Бубна О.В., Савицька О.С., Шило Р.В., Панфілова О.В., приватні підприємці Щербина В.П., Супрун А.Г., управління держказначейства, відділення АТ «Ощадбанк», ТОВ «Перлина Запоріжжя», мешканка міста Кришна В.Л. І це не увесь перелік патріотичних та небайдужих до подій на Сході людей, які не словом, а ділом показують свою допомогу.