free joomla slider module
Друк

Спрощення процедури призначення субсидій: електронна реєстрація

      З метою підвищення ефективності роботи структурних підрозділів з питань соціального захисту населення і спрощення процедури призначення житлових субсидій громадянам України, Міністерство соціальної політики реалізувало запуск проекту електронного сервісу попередньої реєстрації документів на призначення житлових субсидій.

      З 16 листопада 2015 року зазначений проект діє на всій території країни. Спрощення процедури призначення субсидії відбувається шляхом автоматизованої підготовки первинної реєстрації документів, які подаються громадянами в електронному чи паперовому вигляді.

      Попередньо оформити і подати документи можна за електронною адресою: https://subsidii.mlsp.gov.ua
      Для попередньої реєстрації документів в електронному вигляді достатньо підтвердити адресу своєї електронної пошти, обрати спосіб реєстрації ( подання документів в паперовому вигляді чи в електронному вігляді), заповнити заяву та декларацію. Полегшити заповнення документів на субсидію покликані підказки, які заявник отримує від електронної системи. А у разі, якщо громадянин припуститься помилки, система поінформує його про необхідність виправлення.