free joomla slider module
Друк

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку і отримати естетичну насолоду.

У Токмацькому міському краєзнавчому музеї 13 лютого 2017 року пройшла презентація виставки "Барви на весь світ" робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва творчого об'єднання «Надія» з міста Мелітополь. Протягом багатьох років творче об'єднання «Надія» тісно співпрацює з Токмацьким міським краєзнавчим музеєм.у

На виставці представлені рушники, картини вишиті гладдю, пейзажі, натюрморти, жіночі і чоловічі сорочки, в'язані вироби, прикраси з бісеру і натурального каміння та багато іншого. Члени народного аматорського товариства « Надія» неперевершені рукодільниці, справжні майстри з вишивки та в'язання, вивчають техніку української вишивки під керівництвом Надії Михайлівни Денисюк. У 2008 році керівник творчого об'єднання Надія Денисюк була удостоєна почесного звання Заслуженого майстра народної творчості України. Роботи Надії Денисюк відомі далеко за межами України, рушники та інші вироби рукодільниці прикрашають будинки цінителів ручної вишивки в Росії, Норвегії, Польщі, Франції, Італії та інших країнах світу.

Під час презентації Заслужений майстер народної творчості України Надія Денісюк розповіла про творчий шлях об'єднання « Надія».

Більше 150 робіт порадують гостей і жителів міста впродовж лютого. Роботи майстрів пробуджують у душах глядачів велику пошану та любов до рідної землі.

Виставка працює з 13 лютого по 03 березня 2017 року. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку і отримати естетичну насолоду.