free joomla slider module
Друк

ЯКЩО ВИ КРОКУЕТЕ В НОГУ З ЧАСОМ – ЦЯ ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВАС

(про переваги користування Веб – порталом електронних послуг)

 

         Токмацьке об’єднане управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області хоче ще раз нагадати про те, що з моменту створення Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (далі – веб - портал) Вам не обов’язково з кожним питанням особисто звертатись до територіального управління Пенсійного фонду. Саме завдяки веб - порталу Ви можете

здійснювати постійний контроль за своїми даними , що вливають на пенсійні права, отримувати іншу необхідну інформацію на цілий ряд послуг.

Веб – портал надає Вам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами Пенсійного фонду України, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до управління Пенсійного фонду. Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування через Intrenet є той факт, що веб – портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально і працює з дотриманням вимог по захисту персональних даних. До того ж, у відкритому доступі (без реєстрації) на порталі надається  багато корисної інформації з питань пенсійного страхування, бланки документів, інструкції щодо їх заповнення тощо. Для зручності громадян процедура реєстрації на веб – порталі максимально спрощена. Найбільш тривалим є лише етап особистого звернення до територіального управління Пенсійного фонду для оформлення заяви на реєстрацію. Це необхідно для виконання вимог щодо захисту персональних даних.

            Для реєстрації  у якості користувача веб – порталу Вам необхідно зробити лише кілька кроків:

1. Завітати в найближче до Вас управління Пенсійного фонду України (в даному випадку ми чекаємо на Вас за адресою: м. Токмак, вул. Центральна 42/10 , 2 поверх, кімн. 8 )  та оформити заяву. Фахівці нашого управління допоможуть Вам у ії заповненні, перевірять внесені до заяви  відомості, занесуть їх до    інформаційної системи Пенсійного фонду та нададуть Вам розписку про одержання заяви, а також (що важливо !!!) “реєстраційний код”. Саме цей код стане ключем  для Вашої реєстрації на веб – порталі.

2. Завершити реєстрацію, для чого Вам потрібно зайти на веб – портал  в мережі Intrenet (www.portal.pfu.gov.ua) та обрати пункт меню “Реєстрація на порталі” (заповнити реєстраційну форму).

            Далі Ви одержуватиме  електронні послуги, які доступні користувачам  веб – порталу, а саме:

-          отримання інформації з бази даних системи персоніфікованого обліку (що важливо для працюючих громадян);

-          отримання інформації щодо пенсійного забезпечення (для пенсіонерів чи осіб, які незабаром набудуть права на призначення пенсії);

-          формування запитів на попередню підготовку  документів (для того щоб не чекати, а , завітавши до нас, одразу ж отримати потрібний документ);

-          можливість подання заяв, скарг тощо;

-          отримання інформації про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців).

Варто лише спробувати та Ви відчуєте усі переваги отримання електронних послуг Пенсійного фонду України! 

 

 

                                     Токмацьке об’єднане управління

                               Пенсійного фонду України в

               Запорізькій області