free joomla slider module
Друк

ПРИВІТАННЯ ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ РОЗПОЧАЛОСЬ

У переддень Міжнародного жіночого дня – 8 Березня міський голова Ігор Котелевський привітав усіх жінок, 3присутніх на щотижневій оперативній нараді, зі святом. Звернувшись до представниць прекрасної статі він відзначив, що жінки сьогодні не тільки берегині домашнього затишку, а і опора для наших чоловіків.

«Прийміть вітання з чудовим святом весни та краси – з Днем 8 Березня. Дуже символічно, що жіноче свято припадає на початок весни – коли все в природі прокидається та розквітає. Будьте завжди квітучі та щасливі. Нехай цей весняний день подарує вам радість, посмішки, увагу від близьких, справжнє жіноче щастя, а головне спокій та мирне небо над головою», - 5сказав Ігор Вікторович в адресу присутніх жінок. Також  він висловив сподівання, що це чудове свято ми відзначаємо не в останнє. 

Гарний настрій присутнім подарував Валерій Шаповал, який заспівав жінкам пісню та прочитав вірши.

Від імені депутата Запорізької обласної ради Олександра Рєпкіна з щирими привітаннями звернулася  до жінок його помічник Ольга Панфілова. Вона побажали їм міцного здоров’я, миру, благополуччя та подарувала квіти.