free joomla slider module
Друк

ЗА ПОКЛИКОМ ДОБРОЇ ВОЛІ

14 березня в Україні вперше відзначають День українського добровольця. Верховна Рада України започаткувала відзначення цього Дня з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Саме в цей день в 2013 році люди за покликом серця і доброї волі, свідомо стали на захист суверенітету і територіальної цілісності України.

З цієї нагоди 14 березня, під час проведення чергової виробничої наради з керівниками підприємств міста, присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять добровольців токмаччини, які загинули в зоні військових дій.

У цей день представники місцевої влади, добровольці, які пройшли бойове хрещення в зоні проведення АТО, городяни міста, молодь зібралися на площі біля Будинку культури, щоб віддати данину мужності добровольців.

 

Національно-патріотичне виховання молоді: вимоги сьогодення. День добровольця - це ще одна нагода патріотичного виховання дітей – формування нового українця. Під гаслом «Український доброволець – взірець патріотизму» в центральній бібліотеці пройшов урок мужності та патріотизму для школярів міста. Про важливість Дня добровольця, про людей, які у свій час, навесні 2014 року, фактично врятували Україну, учням розповів секретар міської ради Олександр Чуб.

"День українського добровольця - це свято справжніх патріотів. Добровольці - це українці, якими ми повинні пишатися і пам’ятати про них не тільки 14 березня, а й щодня, тому що вони по добрій волі стали на захист нашої Батьківщини", - наголосив Олександр Олександрович присутнім школярам.