free joomla slider module
Друк

УРЯДОВА ПРОГРАМА «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

З 1 квітня  2017 року стартувала  урядова програма «Доступні  ліки». Паці-єнти зможуть отримати  ліки від серцево-судинних захворювань, діабету II типу і  бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні

               Як Програма діятиме на практиці? 1. Пацієнт іде до сімейного лікаря. 2. Сімейний лікар прописує рецепт по МНН, форму та дозу. 3. Пацієнт з рецептом прямує до аптеки. 4. Якщо ціна лікарського засобу в аптеці не перевищує мінімальну ціну в Україні та не перевищує встановлену МОЗ усереднений показник  ціни, пацієнт отримує лікарський засіб безоплатно .  5. Якщо ціна лікарського засобу в аптеці перевищує мінімальну ціну в Україні, однак є нижчою чим медіанна ціна, пацієнт отримує відшкодування коштів, витрачених на придбання лікарського засобу в розмірі мінімальної ціни лікарського засобу в Україні . 6. Якщо ціна лікарського засобу в аптеці перевищує медіанну ціну, пацієнт не отримує жодного відшкодування на придбання лікарського засобу.

 

             Надаємо перелік аптек міста Токмака де можна отримати ліки за Урядовою програмою «Доступні ліки»:

 

 

Повне найменування

аптечних закладів

Місце знаходження (юридична адреса та фактична адреса) мережі, яка буде здійснювати відпуск лікарських засобів згідно з Урядовою програмою «Доступні ліки»

Контактна особа та номер телефону контактної особи, яка буде здійснювати відпуск лікарських засобів згідно з Урядовою програмою «Доступні ліки»

 

 

 

КП «ФАРМ ТМК» Токмацької міської ради

71700 Запорізька область, м. Токмак, вул. Центральна 55 Б

Комазова Інна Василівна

4 - 59 - 52

 

Приватне підприємство   «Пігмаліон»

 

Аптека №1

Аптека №3

Аптека №4

Аптечний пункт №1

 

 

Аптечний пункт  №2

 

 Аптека №5

71700 Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя 62/14

 

вул. В. Вишиваного, 272

вул. Володимирська, 19/117

вул. Ковальська, 52

вул. Центральна, 55 доросла поліклініка

 

вул. Центральна, 55 хірургічний корпус

 

вул. Серьогіна, 10

 

Грабовенська Інна Анатоліївна

2 – 94 - 48