free joomla slider module
Друк

Запрошуємо мешканців Токмака на тренінг!

Доброго дня, шановні колеги!

Участь у дводенному тренінгу можлива лише за попередньою реєстрацією!!!

Запрошуємо мешканців Токмака на тренінг!

17-18 квітня 2017 року, початок о 9.00, в коворкінг-центрі на базі центральної дитячої бібліотеки, за адресою: вул. Василя Вишиваного, 272, відбудеться тренінг з фінансової обізнаності для пенсіонерів, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та людей, які постраждали від конфлікту.

Основною метою тренінгів є надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, людям, які постраждали в результаті конфлікту та пенсіонерам шляхом забезпечення їх знаннями, навичками та впевненістю для прийняття обґрунтованих фінансових рішень в повсякденному житті, надання їм можливості відігравати активну роль в житті громади.

Тренінги проводяться в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» за програмою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього», що реалізує МБФ «Український жіночий фонд».

У межах Програми «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього» передбачається проведення дводенних тренінгів з таких питань:

Фінансова обізнаність (основи управління особистими фінансами і використання фінансових послуг, зокрема, управління сімейним бюджетом, постановка фінансових цілей, використання банківських карток, заощадження, кредити, планування виходу на пенсію і вирішення практичних пенсійних питань тощо);

Права споживачів (основи законодавства щодо захисту прав споживачів, як уникнути можливого шахрайства, юридична допомога для споживачів фінансових послуг тощо);

Соціальне залучення в життя громади (співпраця та створення мереж на основі особистих потреб та інтересів, груп самодопомоги, волонтерських ініціатив тощо).

За додатковою інформацією та для реєстрації можна звернутися до:

Тетяни Романенко (тренерка Програми): тел. 066 722 17 37

Наталії Жукової (тренерка Програми): тел. 093 225 25 32