free joomla slider module
Друк

Свято Великодня для клієнтів Токмацького РВ з питань пробації

11 квітня 2017 року напередодні свята Великодня та з метою формування культурних і духовних цінностей у молоді, яка перебуває на обліку Токмацького районного відділу з питань пробації, була організована зустріч з протоієреєм Миколаєм в Свято-Успенському храмі м. Токмака. Отець Миколай розповів клієнтам пробації про історію свята, традиції  його святкування та благодатний вогонь з Ієрусалиму.ол

В ході духовної бесіди присутнім розповіли про те, що тиждень перед Великоднем прийнято називати «страсним» або «великим». Окрім цього суб’єкти пробації мали можливість поспілкуватися з протоієреєм Миколаєм та поставити свічки. Під час зустрічі отець відповів на всі особисті запитання, які з'являлися у клієнтів та персоналу Токмацького РВ з питань пробації і запропонував присутнім якомога частіше відвідувати храм, де завжди раді допомогти та підтримати кожного у складних життєвих ситуаціях.

По закінченню заходу клієнти та персонал відділу пробації були запрошені до трапезної кімнати. Під час чаювання з печивом та цукерками отець Миколай розповів про особливості пасхального вогнища й присутні переглянули документальний фільм.

«Щоб займати гідне місце в нашому суспільстві, треба вести законослухняний спосіб життя. Навіть якщо людина хоча б раз в житті оступилася, церква завжди допоможе знайти вихід із тяжкої ситуації», - проголошував наприкінці заходу протоієрей Миколай.

 

Юрій Мендель,

Токмацький районний відділ з питань пробації