free joomla slider module
Друк

Дитячий оздоровчий табір «Прометей»

ДЗОВ «Прометей»  розташовано на березі Азовського моря. Заклад має власний пляж, територія якого відповідає вимогам стандартів державних санітарних правил та норм. Пляж обладнаний тіньовими  навісами, роздягальнями, туалетом, розрівняний. Дно акваторії пляжу обстежене, очищене від сторонніх предметів, згідно договору з відповідною організацією. Територія закладу  облаштована зеленими насадженнями. В період купання дітей функціонує рятувальний пост.

На території закладу розташовано 2 трьохповерхових корпуси для розміщення дітей. В корпусах у кімнатах проживають по 4-6 осіб, житлові кімнати укомплектовані ліжками, тумбочками та шафами.  У житлових корпусах на кожному поверсі є санвузли з умивальниками та ногомийками, кімнати гігієни, кімнати для зберігання речей, кімнати для сушки одягу.  Забезпечується трьохразова періодичність зміни білизни в один заїзд. В окремому корпусі розташований душ, який працює за графіком. Водопостачання холодною та гарячою водою – цілодобово. На території закладу розташовані вуличні санвузли, є літній душ. Біля житлових корпусів знаходиться устаткування для питної води. 

      Їдальня розташована у двоповерховій будівлі з двома залами, розрахована на 360 місць.

 Організовано 5-ти разове харчування дітей в одну зміну зі збалансованим набором овочів, фруктів та інших продуктів харчування, згідно рекомендованих норм  калорійності та норм вживання білків, жирів, вуглеводів для дітей та підлітків. Перспективне меню  погоджено з територіальним органом державної санепідслужби.  Приміщення для харчування дітей повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

      Страви готуються згідно з технологічними картками відповідно до збірників рецептур.

 

План – сітка культурно-масової роботи на кожну зміну розробляється старшим вихователем та культорганізатором .

Для організації дозвілля дітей проводяться різноманітні заходи та свята за авторськими сценаріями, спортивні змагання, дискотеки, демонструються художні фільми та мультфільми.

         З метою змістовного дозвілля дітей організовано кружкові роботи:  модельне агентство, клуб «Гармонія», вокальна студія, зірка танцполу, клуб спілкування «Я+ти», ізостудія, радіостудія, театральна студія, студія ді-джеєв, очманілі ручки, бісероплетіння, салон краси,  боди-артвізаж, пресцентр, сучасного танцю, малювання на каменях, кайтинг, карооке-клуб.

        

У закладі є умови для занять спортом та фізкультурою: облаштовані спортивні майданчики (для футболу, баскетболу, бадмінтону, волейболу, настільного тенісу, шахів, армреслингу, плавання, чирлидингу).  Також проводяться спортивно-оздоровчі заходи для дітей, у тому числі: заняття з фізичної культури та спорту, з ранкової гігієнічної гімнастики, плавання, футболу,  настільного тенісу, баскетболу, волейболу, бадмінтону, шахів. 

 

       У закладі організоване цілодобове медичне забезпечення

 

 

З усіх питань звертатись до директора табору

Куценко Олени Петрівни

м.т. 050-239-59-22

Вкладення:
Скачати цей файл (IMG_1836.JPG)IMG_1836.JPG[ ]922 Кб
Скачати цей файл (IMG_1893.JPG)IMG_1893.JPG[ ]741 Кб
Скачати цей файл (IMG_1900.JPG)IMG_1900.JPG[ ]555 Кб
Скачати цей файл (IMG_3716.JPG)IMG_3716.JPG[ ]3362 Кб
Скачати цей файл (IMG_3720.JPG)IMG_3720.JPG[ ]1949 Кб
Скачати цей файл (IMG_7551.JPG)IMG_7551.JPG[ ]2571 Кб
Скачати цей файл (IMG_8805.JPG)IMG_8805.JPG[ ]2433 Кб
Скачати цей файл (IMG_9712.JPG)IMG_9712.JPG[ ]3616 Кб
Скачати цей файл (_8259849.JPG)_8259849.JPG[ ]6606 Кб