free joomla slider module
Друк

Про підготовку та проведення заходів з нагоди Дня охорони праці в м. Токмаку

Виконавчим комітетом Токмацької міської ради організована і  проведена робота по проведенню заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони  праці  під  девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».пв

Розроблений план заходів та створений склад організаційного комітету з підготовки та проведення у м. Токмаку у 2017 році заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці були затверджені виконавчим комітетом Токмацької  міської  ради  18.04.2017 р.

У всіх навчальних закладах міста був проведений тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Під час проведення тижня з нагоди Дня охорони  праці відділом освіти Токмацької міської ради розроблені відповідні заходи, за результатами  виконання яких було проведено оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів; оформлені і поновлені куточки з охорони праці; випущений інформаційний матеріал на тему «28 квітня  - Всесвітній день охорони праці»; проведені відкриті уроки на теми «Всеукраїнський день охорони праці», «Охорона праці – запорука життя», «Безпека твого життя – це важливо», «Безпека в житті та життя в безпеці», «Професійні захворювання – проблеми глобального масштабу»; проведені круглі столи «Професії моїх батьків» (для початкової ланки); проведені години спілкування «Це треба знати», вікторина «Безпека в запитаннях і відповідях» (для учнів 5-7 класів), а також конференція «Молодь за безпечну працю» (для учнів 9-11 класів). Під час цих уроків дітям також нагадувались міри запобігання травматизму у школі та дома.

 

На підприємствах, організаціях, установах міста оновлювались куточки і стенди з питань охорони праці, наповнені тематикою цьогорічного  девізу Всесвітнього дня охорони праці.

Серед учнів Токмацької художньої школи проведений конкурс на кращий малюнок «Охорона праці та безпечна життєдіяльність очима дітей». Виконавці найкращих робіт будуть нагороджені почесними грамотами міського голови наприкінці травня під час урочистого заходу за підсумками навчального року.

У Всесвітній День охорони праці, 28.04.2017 р., у м. Токмаку був проведений І міський семінар-конференція для фахівців під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Під час заходу більше 80 присутніх керівників та фахівців з охорони праці підприємств, організацій, установ м. Токмака та Токмацького, Орехівського та Чернігівського районів заслухали захоплюючі та цікаві виступи заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мамчака А.П, заступника голови Токмацької райдержадміністраці Братищенка В.М., начальника відділу ГУ Держпраці у Запорізькій області Плутицького М.М., начальника відділу ДСЗН Запорізької облдержадміністрації Драздовича Є.В., доцента Запорізької державної індустріальної  академії, к.т.н. Рижкова В. Г., директора КП «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної  ради  Геворкян Р. А., викладача КП «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької  обласної ради Заїки В. І., начальника медичної служби Головної служби надзвичайних ситуацій України у Запорізький області Трофімова Ю. А. В даному заході також прийняли участь керівники та фахівці з питань охорони праці управління соціального захисту населення Токмацької міської ради, відділення виконавчої дирекції ФССНВ і ПЗ у м. Токмаку, Токмацького міського союзу промисловців і підприємців «Потенціал», Токмацької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області, Токмацького об’єднаного управління ПФУ у Запорізькій області, Координаційної ради профспілок м. Токмака і Токмацького району тощо.

За активну участь у підвищенні рівня безпеки, умов праці, проявлену ініціативу, багаторічну плідну роботу та з нагоди проведення Всесвітнього дня охорони праці в Україні інженер з охорони  праці  ПП «Токмак-Центр»  Величко С.С. та начальник служби охорони праці ПАТ «Токмацький ковальсько-штампувальний завод» Григор’єв В.В. були відзначені почесними грамотами міського голови. 

Працівників, які нажаль пішли з життя внаслідок нещасного випадку на виробництві або профзахворювання,  було  вшановано  хвилиною мовчання.

На семінар-конференції були розглянуті  наступні питання: особливості нагляду з охорони праці в сучасних умовах, зміни в нормативній базі, стан охорони праці та безпечної життєдіяльності населення у Запорізькій області, використання статистики травматизму щодо запобігання приховування нещасних випадків на виробництві, алгоритм дій керівника як інструмент запобігання нещасних випадків на підприємстві. Крім того, до уваги присутніх були запропоновані мультимедійна презентація про КП «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради та  практичні навички  надання першої долікарської допомоги постраждалим при нещасних випадках.

Наприкінці семінар-конференції були обговорені актуальні питання щодо стану охорони праці в Україні в сучасних умовах, присутні мали змогу отримати  відповіді  на свої  запитання що  належать до компетенції  відповідних  запрошених експертів, підведені підсумки проведення  у м. Токмаку Дня охорони праці у 2017 році.

 

 

Відділ питань праці

управління  соціального  захисту  Токмацької міської ради