free joomla slider module
Друк

До уваги керівників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців!

У зв’язку із запровадженням з 01.01.2017 року мінімальної заробітної плати у підвищеному розмірі, змінами в законодавстві з оплати праці та розширенням повноважень органів місцевого самоврядування в частині контролю за додержанням законодавства про працю, Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, спільно з Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області,  заплановано проведення семінару для роботодавців з питань застосування законодавства з оплати праці та державного нагляду за додержанням законодавства про працю.

Семінар відбудеться 18.05.2017 року о 10.00 год. у м. Василівка у великій залі Василівської райдержадміністрації (б-р Центральний, 4).

Звертаємо Вашу увагу, що на відміну від різноманітних приватних семінарів, які проводяться в країні та області  і  відповідно коштують чималих для кадровиків та бухгалтерів сум, даний семінар є абсолютно безкоштовним. При  цьому,  присутні будуть мати можливість підвищити свою кваліфікацію, заслухавши виступи досвідчених фахівців з питань праці, оплати праці та державного нагляду за додержанням законодавства про працю, отримати відповіді на запитання.

Для участі у даному семінарі необхідно до 12.05.2017 року до 12.00 год. надіслати до відділу питань праці управління соціального захисту населення Токмацької міської ради інформацію про учасників заходу (підприємство, П.І.Б,  посада) та попередній перелік питань, на які б бажали отримати відповідь під час семінару. Телефон для довідок 4-30-32.

 

Відділ питань праці

управління соціального захисту населення Токмацької міської ради