free joomla slider module
Друк

МІСТО ТОКМАК ПРИЄДНАЛОСЯ ОДРАЗУ ДО ДВОХ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІНІЦІАТИВ

Сьогодні для міста Токмак чергова сесія міської ради стала насправді історичною, адже завдяки ініціативі міського голови Ігоря Вікторовича Котелевського та підтримці депутатського корпусу, відбулося приєднання до двох важливих ініціатив: до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» та добровільної ініціативи Європейської комісії «Угода мерів».3

Уже низка міст Запорізької області стали учасниками «Угоди мерів»: Бердянськ, Мелітополь, Запоріжжя. Тепер лави підписантів поповнив і Токмак. У нашій країні більш ніж 100 міст є членами дружньої родини «Угоди мерів», а в Європі їх більш ніж 6000.

«Угода мерів» – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Слідуючи цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

Участь у ній допоможе відкрити місту Токмак новий простір для залучення інвестицій, навчання співробітників, активізації процесів підвищення енергоефективності та інше.

Друга підтримана ініціатива – «Мери за економічне зростання» розпочата нещодавно та спрямована на сталий економічний розвиток. Участь у цій ініціативі вже надало можливість місту Токмак готувати заявку на отримання гранту.

Напередодні Дня Європи в Україні, місто Токмак долучилося до великої європейської родини міст-учасників провідних ініціатив Європейського Союзу.

Більше інформації про ініціативи на наступних сайтах за посиланнями: http://www.soglasheniemerov.eu/Novosti.html?id_news=248 та http://www.uhodameriv.eu/index_uk.html