Друк

Нові контейнери для збирання ТПВ

Згідно рішення від 31.05.2016 року № 10 «Про внесення змін та доповнень до Переліку заходів, спрямованих на охорону та раціональне використання природних ресурсів, які фінансуються за рахунок фондів охорони навколишнього природного середовища місцевих бюджетів у 2016 році, затвердженого рішення обласної ради від 31.03.2016 року № 18» та рішень Токмацької міської ради від 29.01.2016 №2 «Про бюджет міста Токмак на 2015 рік» від 25.02.2016 року №34 «Про затвердження програм на 2016 рік», укладений договір на закупівлю контейнерів для збирання твердих побутових відходів за рахунок коштів Токмацького місцевого природоохоронного фонду на суму 25 500 гривень, що надасть змогу поновити фонд міських контейнерів. 

На теперішній час на території міста придбано та передано на баланс Комунального підприємства «Управляюча компанія «Контакт» Токмацької міської ради 9 нових контейнерів для збирання твердих побутових відходів, що поліпшує естетичних вигляд дворів у багатоквартирних мікрорайонах та якість надання послуги з вивезення сміття. 
У Європі практика сортування сміття працює уже декілька десятиліть. У багатьох країнах за цей час виробилася культура роздільного збору відходів, що заохочується державою. В Україні така практика тільки починає набирати обертів – встановлюються спеціальні сміттєві баки, прописуються закони. Але в людському розумі, на жаль, неможливо прописати рядок: «Сортуйте сміття, воно має утилізуватися, а не захоронюватися! Дбайте про довкілля і здоров’я ваших дітей».
Громадськість міста Токмак не залишається осторонь вище зазначеної проблеми, а саме за підтримки Всеукраїнської екологічної ліги на мікрорайоні «Ковальській» розміщено спеціальний контейнер для збирання пластикових пляшок. 
Виконавчий комітет Токмацької міської ради переконливо просить дотримуватися вимог по експлуатації контейнерів та пам’ятати, що контейнери для збору сміття встановлені не на день-два, а на кілька років, і чистота, затишок та привабливість нашого рідного міста залежить від кожного з нас, а не тільки від комунальників. 
Тож подбаймо про красу Токмака разом!