Друк

День довкілля та місячник з благоустрою у місті Токмак!

На виконання розпорядження міського голови від 18.04.2018 № 153 «Про проведення місячника заходів з озеленення та благоустрою на території м. Токмак в рамках Дня довкілля» впродовж квітня виконавчим комітетом Токмацької міської ради організовувалися заходи з благоустрою території міста.аап

За допомогою  службовців  органів місцевого самоврядування Токмацької міської ради упорядкувалися зелені зони, на яких щороку квітнуть тисячі токмацьких троянд, чистилися бордюри та підміталося узбіччя центральної вулиці міста Токмак.

Заклади охорони здоров’я, освіти, культури, комунальні та інші підприємства, управління, вОСББ, ЖБК, установи та організації міста незалежно від форм власності і підпорядкування прибирали загальноміські, власні та прилеглі території, зелені зони міста, відремонтували малі архітектурні форми (братські могили, пам’ятники та інше).

Центр культурного розвитку дітей міста Токмак спільно з депутатами Токмацької міської ради, населенням, дітьми з Церкви Христа, представниками Лютеранської церкви розчищали зелену зону по вулиці Парковій.

Від підприємств міста працював трактор з навісним обладнанням для подрібнення гілок.ыв

Впродовж квітневих робочих днів всі сили працівників благоустрою КП «Управляюча компанія «Контакт» ТМР були направлені на упорядкування  кладовищ міста та вивезено велика кількість сміття (поховальної атрибутики, сміття та рослинних рештків), що накопичилися за осінньо - зимовий період.  

Було розвезено пісок для благоустрою дитячих майданчиків по вулиці Центральній та вулиці Ковальській. До засипанням майбутньої забави малюків долучилися небайдужі батьки, дідусі, діти та активісти. 

За статистичними даними у заходах з  благоустрою прийняло понад 1500 мешканців міста, які прополювали квітники, фарбували лавки, ганки та з задоволенням виконували інші роботи на прибудинкових територіях ОСББ та приватного сектору.

 

Дякуємо всім за проявлену ініціативу зробити наше місто чистішим та кращим!