Друк

Заходи з озеленення міста. Реконструкція зелених зон міста Токмак Запорізької області

Протягом 2018 року за рахунок обласного екологічного та місцевого фонду на території міста (вул. Центральна, Шевченка, Ковальська, Ломоносова, Перемоги, сквери, зелені зони та прибудинкові території на мікрорайонах міста «Центральний» та «Ковальський») було висаджено 2276 саджанців багаторічних насаджень, що значно збільшило площу зелених зон міста.

Заходи допомогли оздоровити навколишнє середовище, що оточує людину в місті, формує умови, які позитивно впливають на психофізичний стан мешканців.  

Загальна сума витрат на озеленення становила понад  2,7 млн. грн. 

 

Реконструкція споруд для збирання та очищення вод поверхневого стоку вулиць міста

У 2018 році на підвідомчій території Токмацької міської ради на  вулицях Центральна, Шевченка, Дружби, Мостова, Перемоги, Володимирська, Василя Вишиваного, Карла Лібкнехта, Карла Маркса реалізовано 21 реконструкцію споруд для збирання вод поверхневого стоку, а саме: улаштовано покриття фігурними елементами мощення площею понад 53 тис. м2 та збудовано 3 резервуари об’ємом по 100 м3.

Реконструкція споруд для збирання вод поверхневого стоку з вулиць міста Токмак не допустить застій поверхневих стоків та утворення заболоченої зони, що неприпустимо на території населених пунктів. Також надасть можливість запобігти підтопленню підвальних приміщень житлових будинків та затоплення територій.

Після відстоювання зібрані води планується використовувати для поливу зелених насаджень міста Токмак.

Загальна сума витрат становила понад  30,8 млн. грн.