Друк

В місті Токмак триває покіс трави!

Протягом квітня-липня 2016 року, у зв’язку зі сприятливими погодними умовами, в місті Токмак значно прискорилися темпи росту трав’яних насаджень.р

Покіс трави – це один із елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду міських вулиць, та дворів. Тому комунальні служби періодично стрижуть траву у дворах багатоповерхівок, на узбіччях доріг, на площі, в парку, скверу,  рекреаційній зоні, пам’ятниках історії, культури і мистецтва та 11 кладовищах міста Токмак.

Питання щодо своєчасного покосу трави перебуває на постійному контролі у заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баглая О.М. За тим, щоб ця робота виконувалась вчасно слідкують комунальні служби міста.

«Кількість покосів залежить від погоди та швидкості росту трави. Так, вулиці міста та сквери, парк за це літо покосили вже 3 рази, площа викошеної території становить більше 90 тис. м2» – розповів директор КП «Управляюча компанія «Контакт» ТМР Шило Володимир Іванович.

В приватному секторі на вулицях траву централізовано скошують працівники комунальних служб, а біля самих будинків за порядком слідкують безпосередньо мешканці.

 За Правилами благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Токмак від 19 червня 2014 року № 2 п. 4.3 власники садиб зобов’язані скосити бур’яни на відстані 5 метрів від огорожі по периметру будинку. Якщо перед будинком є бордюр – то до бордюрного каменю.а

Голови комітетів самоорганізації населення 9 мікрорайонів постійно проводять роз’яснювальну роботу з мешканцями приватної забудови, щодо підкошування трави вздовж парканів. На власників садиб, під парканами яких височіють бур’яни, складаються протоколи про порушення Правил благоустрою міста. Відповідно до них адміністративна комісія при виконкомі ТМР може призначити штраф у розмірі від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 

Токмацький міський районний сектор Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області рекомендує населенню, щоб бути спокійним за своє господарство, дачу, приберіть від житлового будинку та сараю суху рослинність на безпечну відстань, щоб запобігти пожежі.

Звертаємося до всіх керівників підприємств та організацій, суб'єктів господарської діяльності різних форм власності, власників приватних домоволодінь з проханням підтримати належний санітарний та естетичний стан міста, забезпечити своєчасне скошування трави, бур'янів на прилеглих та закріплених територіях.

Звертаємо вашу увагу до необхідності та важливості видалення бур’янів та покосу високорослої трави  в місцях поховань рідних та близьких вам людей.   

 

З повагою,

Управління комунального господарства

 виконавчого комітету Токмацької міської ради