Друк

РОЗПОЧАЛИСЯ ПЕРЕВІРКИ ПОЛІГОНУ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ У МІСТІ ТОКМАК

Враховуючи Протокол наради з питань поводження з твердими  побутовими відходами в Запорізькій області від 09.06.2016 року Запорізької обласної державної адміністрації, було підготоване та затверджене розпорядження міського голови від 07 червня 2016 року № 187-р «Про створення  комісії щодо перевірки міського полігону у місті Токмак». 

 

6 липня 2016 року комісія здійснила візуальне обстеження полігону для поховання твердих побутових відходів, орендарем якого є  Комунальне підприємство «Управляюча компанії «Контакт» Токмацької міської ради, за адресою 118-км автошляху Камянко – Дніпровська – Бердянськ. А вже 11 липня  2016 року в стінах Виконавчого комітету Токмацької міської ради відбулася зустріч тимчасової комісії з щодо перевірки міського полігону, на предмет дотримання вимог природоохоронного та санітарно - епідеміологічного законодавства.

Головою комісії є заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баглай О.М. До складу комісії увійшли депутат міської ради та голова постійної комісії з питань життєзабезпечення міста Куцериб В.А., завідувач Токмацьким міжрайонним відділом ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» Бажан М.Д., начальник Токмацького МРС ГУ ДСНС України у Запорізькій області Данікін В.В., начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами, режимно-секретної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Токмацької міської ради  Майсак В.М. та представники Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради.  

Внаслідок чого, службами міста виявлено ряд недоліків, які негативно впливають на стан протипожежного захисту, техногенної безпеки та санітарно – епідеміологічної ситуації на полігоні ТПВ.

            Комісією рекомендовано КП «Управляюча компанія «Контакт» ТМР підсипати мінералізовану смугу, провести роботи по зорюванню внутрішньої території полігону, встановити ємкість для води (не менше ніж 4 м3), поновити, затвердити та доповнити інструкції щодо виконання вимог техногенної безпеки та порядку дій персоналу у разі виникнення надзвичайної ситуації та інші документи, для розміщення первинних засобів пожежогасіння на території полігона побутових відходів (у господарській зоні) встановити спеціальний пожежний щит (стенд) згідно з вимогами Правил пожежної безпеки в України.

Отже, перевірки дотримання в місті Токмак вимог законодавства про поводження з відходами тривають і будуть мати систематичний та ґрунтовний характер.