Друк

НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА ТОКМАК ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ЩОДО ЛІКВІДАЦІЇ ЯМКОВОСТІ ДОРІГ

Виконавчий комітет Токмацької міської ради повідомляє, що згідно рішення виконавчого комітету Токмацької міської ради від 26.01.2017 №11 «Про створення постійно діючої комісії з безпеки дорожнього руху у м.Токмак для проведення обстеження вулично – шляхової мережі міста» створено постійно діючу комісію з безпеки дорожнього руху у нашому місті. Яка у березні поточного року провела обстеження стану доріг міста Токмак та за результатами обстеження було складено акт, де зазначені усі недоліки вулично – шляхової мережі міста. У наслідок чого, після ретельного розгляду на профільних комісіях міської ради питання щодо фінансування заходів направлених на ліквідацію недоліків зазначених у вищевказаному акті обстеження доріг комунальної власності міста.

 

Для можливості здійснення утримання доріг місцевого значення у задовільному технічному стані у рамках бюджетної програми «Реконструкції, ремонту та утримання доріг комунальної власності на 2014-2020 роки», затвердженої рішенням сесії Токмацької міської ради від 23.03.2017 року №10 «Про затвердження Програм на 2017 рік» за рахунок коштів місцевого бюджету передбачено лише суму 1,312 млн. грн..

На разі, у межах доведеного фінансування дорожньої галузі міста, згідно чинного законодавства України укладено договори підряду та підрядні організації вже приступили до виконання робіт.

Так, станом на 17 травня 2017 року вжиті відповідні заходи щодо приведення вулично – дорожньої мережі до належного стану з забезпеченням дотримання вимог безпеки руху на загальну суму 496,822 тис. гривень, саме:

- проведено поточний ремонт понад 90 тис.м2  доріг з ґрунтовим покриттям;

- проведено поточний ремонт близько 1100 м2 доріг вул. Дружби та вул.Гоголя;

- проведено поточний ямковий ремонт понад 800 м2 доріг міста.

Також, з 15 травня поточного року розпочато поточний ремонт дорожнього покриття вул. Карла Маркса.    

Крім того, слід зауважити, що виконавчий комітет Токмацької міської ради докладає зусилля щодо залучення інвестицій для покращення стану доріг комунальної власності та приведення до відповідності дорожнього господарства міста Токмак.