Друк

Про роботу відділу інвестицій у І півріччі 2017 року

З початку 2017 року відділом інвестицій управління комунального господарства були проведені наступні роботи:

В лютому місяці поточного року підписані додаткові угоди з Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ) щодо збільшення коштів фонду на фінансування проекту «Реконструкція частини нежитлової будівлі під житло  по вул. Революційна,55к м. Токмак, Запорізької області» (14,6 млн. грн. замість 13,0 млн. грн.) та проекту «Реконструкція Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5, по вул. Шевченко,52 м. Токмак Запорізької області» (5,5 млн. грн. замість 4,5 млн. грн.).

В травні поточного року УФСІ разом з Агенціями по впровадженню мікропроектів підписали договори на виконання будівельних робіт з переможцями тендерів. З червня місяця на обох об’єктах розпочаті будівельні роботи.

З обласного бюджету у 2017 році  місту Токмак виділені кошти на реалізацію наступних проектів та заходів:

1. «Реконструкція зовнішніх мереж електропостачання частини будівлі по вул. Центральна,55К, м Токмак, Запорізької області» - 2000,0 тис. грн.

2. «Реконструкція частини нежитлової будівлі під житло по вул. Шевченка, 3, м. Токмак, Запорізької області» - 1580,139 тис. грн.

 

3. «Реконструкція нежитлової будівлі під центр надання адміністративних послуг, розташований за адресою - вул. Володимирська, 265 м.Токмак Запорізької області» - 815,0 тис. грн.

4. «Будівництво артезіанської свердловини на мікрорайоні "Центральний" м. Токмак Запорізької області» на суму 2315,295 тис. грн.

З екологічного фонду обласного бюджету місту Токмак виділено 13411,04 тис. грн. на:

5. Придбання спеціалізованої техніки для експлуатації полігону твердих побутових відходів (автогрейдер, гусеничний бульдозер та екскаватор навантажувач) на суму 7000,0 тис. грн.

6. Реалізацію 3-х проектів з реконструкції споруд для збирання вод поверхневого стоку з вулиць міста на суму 2855,0 тис. грн.

7. Проект «Реконструкція контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів  у місті Токмак Запорізької області» - 752,0 тис. грн.

8. Заходи з озеленення міста. Реконструкція зеленої зони центральної частини міста Токмак Запорізької області – 1230,0 тис. грн.

9. Розробку 32-х проектів з реконструкції споруд для збирання вод поверхневого стоку з вулиць міста на загальну суму 1574,04 тис. грн.

Проект «Реконструкція частини нежитлової будівлі під житло по вул. Шевченка, 3, м. Токмак, Запорізької області» відібраний до фінансування у 2017 році в рамках проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України», що фінансується Європейським інвестиційним банком. Орієнтовний початок реалізації проекту вересень-жовтень 2017 року.

Крім того 5 інших проектів на загальну суму 50715,766 тис. грн. попередньо відібрані до фінансування у 2018 році.

Для  участі в конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році підготовлено та направлено до регіональної комісії пакети документів по наступним проектам:

1. Покращення якості послуг з централізованого водопостачання в місті Токмак Запорізької області шляхом придбання спеціального транспорту та обладнання.

2. Підвищення якості надання первинної медико-санітарної допомоги в місті Токмак Запорізької області шляхом придбання спеціального транспорту.

Для отримання у 2017 році коштів на фінансування проекту «Реконструкція будівлі музичної школи, за адресою: вул. Дружби,246  м. Токмак Запорізької області. Утеплення стін, заміна вікон та дверей на металопластикові з використанням енергозберігаючих технологій» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій до народного депутату Валентирова С.В. було направлено відповідного листа.

Відділом інвестицій надано консультації громадським організаціям щодо написання проектних пропозицій для участі у конкурсі мікроґрантів Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина.

Відділ прийняв участь в обговоренні проекту Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України. До Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надано пропозицію щодо внесення доповнень до вказаної програми.

З початку року відділом інвестицій було направлено 192 контрольних листи до структурних підрозділів облдержадміністрації.

Протягом І півріччя відділом було надано консультації та роз’яснення 3 ініціативним групам щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.