Друк

Шановні мешканці м. Токмак!

Запрошуємо Вас ознайомитись із Планом екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектом (додається), який впроваджується у Вашій громаді за сприяння Українського фонду соціальних інвестицій у рамках проекту  «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», а саме:

субпроект«Створення житлових умов для ВПО в м. Токмак, Запорізька область (соціальне житло – квартири) / KfW»  .

Цей План розроблено з метою визначення та уникнення/пом’якшення можливих негативних екологічних, соціальних впливів, або впливів на здоров’я,  які  можуть виникати в результаті впровадження субпроекту, або протягом його впровадження. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Плані у термін до 20 грудня 2019 року.

Всі пропозиції будуть розглянуті Партнером УФСІ з впровадження субпроекту та враховані у ПЕСМ за результатом громадських консультацій.

У результаті впровадження субпроекту м. Токмак буде створено житло для тимчасового проживання близько 60-тивнутрішньо переміщених осіб.Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» впроваджується на кошти уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.