Новини

Друк

Керівникам підприємств, установ, організацій всіх форм власності, мешканцям Токмацької міської територіальної громади!

Згідно Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в місті Токмак, затверджених рішенням Токмацької міської ради № 2 від 19.04.2014р., розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 01.04.2021 № 217 «Про проведення заходів з озеленення та благоустрою населених пунктів області у 2021 році», розпорядження міського голови Токмацької міської ради від 13.04.2021 № 146-р «Про проведення заходів з озеленення та благоустрою території Токмацької міської територіальної громади у рамках акції «День довкілля» у 2021 році» та з метою приведення у належний стан міських територій, парків, скверів, територій підприємств, установ, організацій, приватних садиб та узбічь вздовж автомобільних доріг загального користування державного значення, виконавчий комітет Токмацької міської ради звертається з проханням – з квітня пожовтень 2021 року реалізувати акцію «День довкілля».

У рамках заходів забезпечити упорядкування своєї прилеглої та закріпленої території, з обов'язковим дотриманням положень постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (зі змінами) «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

Виконавчий комітет

Токмацької міської ради

Друк

НА ВУЛИЦЯХ МІСТА ЧАСТКОВО ВІДСУТНЄ ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ

На території міста Токмак Токмацьким МР РЕМ наразі проводяться планові роботи по заміні електричних опор. У зв’язку з цим на деяких вулицях міста частково відсутнє вуличне освітлення, а саме: Карла Маркса та прилеглих до неї вулиць, Нагорна (від вул. Богдана Хмельницького до траси Р-37), Горіхова, Карла Лібкнехта, 14 Вересня.

При подальшому проведенні відповідних робіт Токмацьким МР РЕМ можливе відключення мережі вуличного освітлення і на інших вулицях міста.

 

 

Управління комунального господарства виконавчого комітету Токмацької міської ради

Друк

СЕМІНАР! «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ В БУДИНКАХ ОСББ/ЖБК. ДЕ ВЗЯТИ КОШТИ?»

На адресу Токмацької міської ради надійшов лист від Департаменту житлово – комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, що інформує  про можливість взяти участь у тематичному семінарі, що відбудеться 12 квітня 2019 року о 10 - 00 годині  в м. Запоріжжі.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед  мешканців керівників ОСББ, ЖБК, організацій та установ міста Токмак просимо розглянути відповідний лист по суті, який додається.

Вкладення:
Скачати цей файл (РДА ОТГ МВК.pdf)РДА ОТГ МВК.pdf[ ]215 Кб
Друк

ПРОЕКТ «Об’єднання співвласників будинків для провадження сталих енергоефективних рішень»

На адресу Токмацької міської ради надійшли листи від Запорізької обласної державної адміністрації, «Про реалізацію проекту ПРООН в Україні» та «Про надання інформації щодо проекту «Обєднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» що впроваджується ПРООН в Україні».  

З метою мотивації співвласників житла в багатоквартирних будинках до підвищення рівня енергоефективності власних будинків за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 1 жовтня 2018 року в Україні здійснюється реалізація проекту «Об’єднання співвласників будинків для провадження сталих енергоефективних рішень» (далі - Проект), що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед  ОСББ та ЖБК рекомендуємо ознайомитися з вище зазначеними листами, які додаються.

Друк

ДО УВАГИ ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ТА ЖИТЛОВО БУДІВЕЛЬНИХ КООПЕРАТИВІВ

На адресу Токмацької міської ради надійшов лист від Запорізької обласної державної адміністрації, в якому повідомляється про надання інформації щодо проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» що впроваджується ПРООН в Україні.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед  ОСББ та ЖБК рекомендуємо ознайомитися з листом Запорізької обласної державної адміністрації, який додається.

Вкладення:
Скачати цей файл (мвк 00553 08-41 01.02.19 ПРООН.pdf)мвк 00553 08-41 01.02.19 ПРООН.pdf[ ]146 Кб