Новини

Друк

СЕМІНАР! «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ЗАХОДИ В БУДИНКАХ ОСББ/ЖБК. ДЕ ВЗЯТИ КОШТИ?»

На адресу Токмацької міської ради надійшов лист від Департаменту житлово – комунального господарства та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, що інформує  про можливість взяти участь у тематичному семінарі, що відбудеться 12 квітня 2019 року о 10 - 00 годині  в м. Запоріжжі.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед  мешканців керівників ОСББ, ЖБК, організацій та установ міста Токмак просимо розглянути відповідний лист по суті, який додається.

Вкладення:
Скачати цей файл (РДА ОТГ МВК.pdf)РДА ОТГ МВК.pdf[ ]215 Кб
Друк

ПРОЕКТ «Об’єднання співвласників будинків для провадження сталих енергоефективних рішень»

На адресу Токмацької міської ради надійшли листи від Запорізької обласної державної адміністрації, «Про реалізацію проекту ПРООН в Україні» та «Про надання інформації щодо проекту «Обєднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» що впроваджується ПРООН в Україні».  

З метою мотивації співвласників житла в багатоквартирних будинках до підвищення рівня енергоефективності власних будинків за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з 1 жовтня 2018 року в Україні здійснюється реалізація проекту «Об’єднання співвласників будинків для провадження сталих енергоефективних рішень» (далі - Проект), що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед  ОСББ та ЖБК рекомендуємо ознайомитися з вище зазначеними листами, які додаються.

Друк

ДО УВАГИ ОБ’ЄДНАНЬ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ТА ЖИТЛОВО БУДІВЕЛЬНИХ КООПЕРАТИВІВ

На адресу Токмацької міської ради надійшов лист від Запорізької обласної державної адміністрації, в якому повідомляється про надання інформації щодо проекту «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» що впроваджується ПРООН в Україні.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед  ОСББ та ЖБК рекомендуємо ознайомитися з листом Запорізької обласної державної адміністрації, який додається.

Вкладення:
Скачати цей файл (мвк 00553 08-41 01.02.19 ПРООН.pdf)мвк 00553 08-41 01.02.19 ПРООН.pdf[ ]146 Кб
Друк

НІМЕЦЬКИЙ УРЯД ПРОВЕДЕ МОДЕРНІЗАЦІЮ 25 БУДИНКІВ В УКРАЇНІ. ПРИЙОМ ЗАЯВОК ВІД ОСББ/ЖБК ВІДКРИТО.

Розпочато прийом заявок на участь у конкурсі модельних проектів комплексної модернізації багатоквартирних будинків. У 2016 році в рамках ініціативи «Енергоефективність в Україні», за підтримки уряду Німеччини, планується провести термосанацію 20-25 будинків, де створено ОСББ/ЖБК. Кінцевий термін подачі заявок – 20 березня 2016 року.

Мешканці ОСББ/ЖБК, які бажають потрапити до програми, повинні надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її./">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. такий пакет документів:

Потрібно обов’язково зазначити  статус заявника (голова ОСББ/ЖБК або управитель).

 

Детальна інформація на сайті-  http://vlasnyk.org.ua/sampleprojects/