Перелік ОСББ

Друк

Перелік ОСББ на 01.04.2017 року:

№ з/п

Адреса житлового будинку

Номер будинку

Назва обслуговуючої організації

Рік створення

Прізвище, ім'я, по-батькові керівника

 
 
 

1

2

3

5

6

7

 

1

Гоголя

80 А

ОСББ "Дружний"

2006

Мазур Вячеслав Юрійович

 

2

Гоголя

116

ОСББ "Північний"

2005

Бойко Наталля Вікторівна

 

3

Гоголя

62

ОСББ "Будівельник"

2005

Cухіня Леонід Вікторович

 

4

Гоголя

114

ОСББ "Зоряний"

2008

Пура Надія Григорівна

 

5

Гоголя

112

ОСББ "Троянда"

2009

Колько Катерина Миколаївна

 

6

Шевченка

42

ОСББ "Об'єднання будинку 42"

2004

Костинець Марина Сергіївна

 

7

Шевченка

48

ОСББ "Надія"

2008

Старокоженко Лариса Анатоліївна

 

8

Шевченка

55

ОСББ "Дари Ланів"

2008

Скляров Сергій Євгенович

 

9

Гоголя

108

ОСББ "Вега"

2010

Савчук Лідія Іванівна

 

10

Володимирська

27

ОСББ "Леніна 27"

2011

Будова Надія Іванівна

 

11

Ковальська

54

ОСББ "Промінь"

2011

Флоря Анатолій Ілліч

 

12

Гагаріна

9

ОСББ "Північний 9"

2011

Провандовська Віта Леонідівна

 

13

Перемоги

10

ОСББ "Пролетарська 10"

2012

Савон Микола Олександрович

 

14

Перемоги

15

ОСББ "Пролетарський 15"

2012

Панін Ігор Васильович

 

15

Гоголя

58

ОСББ "Альянс-58"

2012

Дзибал Ігор Сергійович

 

16

Ковальська

46

ОСББ "Фортеця 46"

2013

Поліщук Світлана Володимирівна

 

17

Ковальська

44

ОСББ "Відродження 44"

2013

Гржибовський Валентин Васильович

 

18

Володимирська

23

ОСББ "Володимирська, 23"

2013

Савон Єлизавета Владиславівна

 

19

Володимирська

29

ОСББ "Леніна 29"

2013

Савон Микола Олександрович

 

20

Ковальська

32

ОСББ "Ковальська 32"

2013

Корж Тетяна Михайлівна

 

21

Ковальська

48

ОСББ "Вікторія 48"

2014

Спицький Володимир Олександрович

 

22

Ковальська

62

ОСББ "Альянс-62"

2014

Калашник Олена Володимирівна

 

23

Ковальська

52

ОСББ "Ковальський 52"

2014

Корж Володимир Нікіфорович

 

24

Ковальська

50

ОСББ "Фортуна 50"

2014

Нанівський Роман Романович

 

25

Ковальська

41

ОСББ "Ювілейний-41"

2014

Кобець Григорій Юхимович

 

26

Призаводська

87

ОСББ "Кіровець 87"

2014

Фик Людмила Олександрівна

 

27

Ковальська

60

ОСББ "МЖК-60"

2015

Сардак Тамара Леонідівна

 

28

Ковальська

42 А

ОСББ "Аглопорит 42 А"

2015

Прихода Олександр Анатолійович

 

29

Ковальська

31

ОСББ "Буревісник-31"

2015

Меринкова Марина Петрівна

 

30

Перемоги

9 А

ОСББ "Токмацька зірка"

2015

Швидкий Віктор Сергійович

 

31

Центральна

49

ОСББ"Лідер Революційна 49"

2015

Уcc Сергій Анатолійович

 

32

Володимирська

35 B

ОСББ"Мрiя-87"

2015

Зубко Сергій Іванович

 

33

Володимирська

31

ОСББ"Мелодія-1"

2016

Хитун Олександр Васильович

 

34

Володимирська

35 Б

ОСББ"Вежа Добробуту"

2016

Абрамова Олена Олександрівна

 

35

Володимирська

 35а

 ОСББ "Зарічний-2016"

2016

Усенко Іван Васильович

 

36

Перемоги

11

ОСББ "Гармонія 11

2016

Зайцев Олександр Никифорович

 

37

Перемоги

ОСББ "Господар 5А"

2016

Плаксіна Олена В'ячеславівна

 

38

Центральна

38

ОСББ"Щаслива оселя 38"

2016

Романюк Тетяна Андріївна

 

39

Шевченка

34

ОСББ"Щасливий дім - 34"

2016

Сіденко Віталій Іванович

 

40

Перемоги

13

ОСББ"Калина-26"

2016

Лукаш Олена Василівна

 

41

Володимирська

25

ОСББ"Калина-25"

2016

Лукаш Олена Василівна

 

42

Шевченка

31

ОСББ"Чарівний куточок"

2016

Куцериб Володимир Андрійович

 

43

Шевченка

49

ОСББ"Шевченка 49"

2016

Пересада Олександр Петрович

 

44

Гагаріна

15

ОСББ"Гагаринців"

2016

Фетісова Наталія Миколаївна

 

45

Гагаріна

19

ОСББ"Гагаринців"

2016

Фетісова Наталія Миколаївна

 

46

Гагаріна

23

ОСББ"Гагаринців"

2016

Фетісова Наталія Миколаївна

 

47

Шевченка

53

ОСББ"Вогник 53"

2016

Уманська Ольга Іванівна

 

48

Центральна

51

ОСББ"Елітний"

2016

Тиква Віктор Миколайович

 

49

Гоголя

60

ОСББ"Гоголь-5660"

 

2016

Смірнов Юрій Іванович

 

50

Гоголя

56

 

ОСББ"Гоголь-5660"

 

2016

Смірнов Юрій Іванович

 

51

Перемоги

7

 

ОСББ"МОНОЛІТ 7.50"

 

2016

Нетета Анатолій Анатолійович

 

52

Гагаріна

3

ОСББ"Гагаринців+"

2016

Чернявська Тетяна Миколаївна 

 

53

Володимирська

9

ОСББ"Жасмін 9"

2016

Жук Тетяна Вячеславівна

 

54

Шевченка

14

ОСББ"Берізка 14"

2016

Леонова Софія Миколаївна

 

55

Центральна

24

ОСББ"Наш тихий дворик"

2016

Тімченко Поліна Петрівна

 

56

Шевченка

50

ОСББ"Меркурій - 50"

2016

Тарасова Вікторія Анатоліївна

 

57

Гоголя

54

ОСББ"Ташкентський дім"

2016

Шевченко Костянтин Олександрович

 

58

Гагаріна

7

ОСББ"Північний-Т"

2016

Кавун Наталія Василівна

 

59

Ковальська

43

ОСББ"Молодість 43"

2016

Приходько Олександр Анатолійович

 

60

Ковальська

42

ОСББ "Едем-42"

 

2016

Хорошун Віктор Романович

 

61

Гоголя

75

ОСББ "Будівельник Токмака"

 

2016

Фетісова Наталія Миколаївна

 

62

Центральна

30

ОСББ "Перемога-Центральна 30-32"

 

2016

Усс Сергій Анатолійович

 

63

Центральна

32

ОСББ "Перемога-Центральна 30-32"

 

2016

Усс Сергій Анатолійович

 

64

Василя Вишиваного

270

ОСББ "Заможна родина"

 

2016

 Бобринок Вікторія Анатоліївна

 

65

Василя Вишиваного

272

ОСББ "Заможна родина"

 

2016

 Бобринок Вікторія Анатоліївна

 

66

Ковальська

36

ОСББ "Ковальський 36"

 

2017

Корж Геннадій Валентинович

 

67

Призаводська

89

ОСББ "Надія-89"

2017

Кот Наталя Володимирівна