Перелік ОСББ

Друк

Перелік ОСББ на 01.10.2018 року

№ з/п

Адреса житлового будинку

Номер будинку

Назва обслуговуючої організації

Рік створення

Прізвище, ім'я, по-батькові керівника

1

Гоголя

80 А

ОСББ "Дружний"

2006

Мазур Вячеслав Юрійович

2

Гоголя

116

ОСББ "Північний"

2005

Дудяк Віра Іванівна

3

Гоголя

62

ОСББ "Будівельник"

2005

Єгоров Анатолій Леонтійович

4

Гоголя

114

ОСББ "Зоряний"

2008

Федулов Ігор Олегович

5

Гоголя

112

ОСББ "Троянда"

2009

Калько Катерина Миколаївна

6

Шевченка

42

ОСББ "Об'єднання будинку №42"

2004

Пушкін Валерій Валерійович

7

Шевченка

48

ОСББ "Надія"

2008

Старокоженко Лариса Анатоліївна

8

Шевченка

55

ОСББ "Дари Ланів"

2008

Вакула Олександр Леонідович

9

Гоголя

108

ОСББ "Вега"

2010

Савчук Лідія Іванівна

10

Володимирська

27

ОСББ "Володимирська 27"

2011

Будова Надія Іванівна

11

Ковальська

54

ОСББ "Промінь"

2011

Флоря Анатолій Ілліч

12

Гагаріна

9

ОСББ "Північний 9"

2011

Провандовська Віта Леонідівна

13

Перемоги

10

ОСББ "Перемоги, 10"

2012

Савон Єлизавета Владиславівна

14

Перемоги

15

ОСББ "Перемоги 15"

2012

Олефіренко Марина Володимирівна

15

Гоголя

58

ОСББ "Альянс-58"

2012

Журавльова Ольга Володимирівна

16

Ковальська

46

ОСББ "Фортеця 46"

2013

Поліщук Світлана Володимирівна

17

Ковальська

44

ОСББ "Відродження 44"

2013

Кучеренко Володимир Іванович

18

Володимирська

23

ОСББ "Володимирська, 23"

2013

Савон Єлизавета Владиславівна

19

Володимирська

29

ОСББ"СОНЯЧНИЙ 29"

2013

Капінус Сергій Анатолійович

20

Ковальська

32

ОСББ "Ковальська 32"

2013

Корж Тетяна Михайлівна

21

Ковальська

48

ОСББ "Вікторія 48"

2014

Іовчева Алла Олександрівна

22

Ковальська

62

ОСББ "Альянс-62"

2014

Калашник Олена Володимирівна

23

Ковальська

52

ОСББ "Ковальський 52"

2014

Корж Володимир Нікіфорович

24

Ковальська

50

ОСББ "Фортуна 50"

2014

Нанівський Роман Романович

25

Ковальська

41

ОСББ "Ювілейний-41"

2014

Тереник Михайло Петрович

26

Призаводська

87

ОСББ "Злагода 87"

2014

Фик Людмила Олександрівна

27

Ковальська

60

ОСББ "МЖК-60"

2015

Сардак Тамара Леонідівна

28

Ковальська

42 А

ОСББ "Аглопорит 42 А"

2015

Прихода Олександр Анатолійович

29

Ковальська

31

ОСББ "Буревісник-31"

2015

Меринкова Марина Петрівна

30

Перемоги

9 А

ОСББ "Токмацька зірка"

2015

Швидкий Віктор Сергійович

31

Центральна

49

ОСББ"Перемога - Центральна"

2015

Уcc Сергій Анатолійович

32

Володимирська

35 B

ОСББ"Мрiя-87"

2015

Відлога Надія Миколаївна

33

Володимирська

31

ОСББ"Мелодія-1"

2016

Хитун Олександр Васильович

34

Володимирська

35 Б

ОСББ"Вежа Добробуту"

2016

Абрамова Олена Олександрівна

35

Володимирська

 35А

 ОСББ "Зарічний-2016"

2016

Усенко Іван Васильович

36

Перемоги

11

ОСББ "Гармонія 11"

2016

Зайцев Олександр Никифорович

37

Перемоги

ОСББ "Господар 5А"

2016

Плаксіна Олена Вячеславівна

38

Центральна

38

ОСББ"Щаслива оселя 38"

2016

Романюк Тетяна Андріївна

 

39

 

Шевченка

 

34

 

ОСББ"Щасливий дім - 34"

2016

 

Сіденко Віталій Іванович

 

 

40

 

Перемоги

 

13

 

ОСББ"Калина-26"

 

2016

 

 

Лукаш Олена Василівна

 

41

Володимирська

25

ОСББ"Калина-25"

2016

Лукаш Олена Василівна

42

 

Шевченка

 

31

ОСББ"Чарівний куточок"

2016

Куцериб Володимир Андрійович

43

Шевченка

49

ОСББ"Шевченка, 49"

2016

Пересада Олександр Петрович

44

Гагаріна

15

ОСББ"Гагаринців"

2016

Фетісова Наталія Миколаївна

45

Гагаріна

19

ОСББ"Гагаринців"

46

Гагаріна

23

ОСББ"Гагаринців"

47

Шевченка

53

ОСББ"Вогник 53"

2016

Макаринський Микола  Григорович

48

Центральна

51

ОСББ"Елітний"

2016

Тиква Віктор Миколайович

49

Гоголя

60

ОСББ"Гоголь-5660"

 

2016

Смірнов Юрій Іванович

50

Гоголя

56

 

ОСББ"Гоголь-5660"

 

51

Перемоги

7

ОСББ"МОНОЛІТ 7.50"

 

2016

Абрамова Олена Олександрівна

52

Гагаріна

3

ОСББ"Гагаринців+"

2016

Чернявська Тетяна Миколаївна 

53

Володимирська

9

ОСББ"Жасмін 9"

2016

Абрамова Олена Олександрівна

54

Шевченка

14

ОСББ"Берізка 14"

2016

Леонова Софія Миколаївна

55

Центральна

24

ОСББ"Наш тихий дворик"

2016

Тімченко Поліна Петрівна

56

Шевченка

50

ОСББ"Меркурій - 50"

2016

Фоменко Інна Іванівна

57

Гоголя

54

ОСББ"Ташкентський дім"

2016

Глинський Артем Анатолійович

58

Гагаріна

7

ОСББ"Північний-Т"

2016

Кавун Наталія Василівна

59

Ковальська

43

ОСББ"Молодість 43"

2016

Меринкова Марина Петрівна

60

Ковальська

42

ОСББ "Едем-42"

2016

Хорошун Віктор Романович

61

Гоголя

75

ОСББ "Будівельник Токмака"

2016

Фетісова Наталія Миколаївна

62

Центральна

30

ОСББ "Перемога-Центральна 30-32"

2016

Усс Сергій Анатолійович

63

Центральна

32

ОСББ "Перемога-Центральна 30-32"

64

Василя Вишиваного

270

ОСББ "Заможна родина"

2016

 Бобринок Вікторія Анатоліївна

65

Василя Вишиваного

272

ОСББ "Заможна родина"

66

Ковальська

36

ОСББ "Ковальський 36"

2017

 Корж Геннадій Валентинович

67

Призаводська

89

ОСББ "Надія-89"

2017

Кот Наталя Володимирівна

68

Центральна

21

ОСББ "Квітучий - 21"

2017

Сардак Марина Олександрівна

69

Шевченка

12

ОСББ "Космос" №7

2017

Ляпустін Віктор Єгорович

70

Центральна

22

ОСББ "Ельвар"

2018

Зальотіна Ірина Сергіївна

71

Володимирська

13

ОСББ "Комфорт-24"

2018

Абрамова Олена Олександрівна

72

Шевченка

30

ОСББ "БЕРЕЗОВИЙ ДВІР"

2018

Плаксіна Олена Вячеславівна

73

Нова

1

ОСББ "ФЕНІКС-2018"

2018

Плаксіна Олена Вячеславівна