free joomla slider module
Друк

До уваги громадян-одержувачів житлових субсидій

       Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради продовжує роботу по прийому заяв на отримання частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення.

        Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде до 1 вересня подати заяву в  управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. В заяві вказується спосіб виплати ( банк або пошта) та необхідні реквізити, зокрема, особовий рахунок одержувача в банківській установі. 

        Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

        Відкриття рахунку в банку, як і вибір самої уповноваженої банківської установи, через які проводяться виплати соціальних допомог та пенсій, або у відділеннях Укрпошти має здійснюватися субсидіантом самостійно. На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради

 

 

Інформаційна довідка для одержувачів житлових субсидій

 

Підприємствами-надавачами комунальних послуг завершений процес проведення розрахунків невикористаних сум субсидій. ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ», ВАТ "Запоріжжяобленерго", КП «Токмак теплоенергія», КП « міськводоканал»  надали розрахунки загального обсягу невикористаних сум на загальну суму 13484454,80 грн. у т.ч.:

-         ТОВ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» - 9388672,78грн.

-         ВАТ "Запоріжжяобленерго" – 469970,57 грн.

-         КП «Токмак теплоенергія» - 20674,44 грн.

-         КП «Міськводоканал» - 3605137,01

       До управління соціального захисту населення Токмацької міської ради підприємствами-надавачами комунальних послуг направлені списки осіб, які мають невикористані суми субсидій. Кількість громадян, які зекономили суми субсидії становить 4146 з послуги газопостачання та 135 з послуги електропостачання. Станом на 10 липня 2017 року до управління соціального захисту населення Токмацької міської ради з заявами на отримання частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення звернулося 1213 громадян.

 

  Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради