free joomla slider module
Друк

На мікрорайоні Ковальському бібліотека була і залишається осередком культурно-масових заходів

                     На мікрорайоні Ковальському бібліотека була і залишається  осередком культурно-масових заходів. Цьогорік в день Різдва Христова тут зібралися активісти комітету та мешканці Ковальського  і  запрошені на свято  активісти мікрорайону Лівобережний, щоб разом святкувати та зустрічати  колядників з Різдвяною зіркою. Та першим завітав до  громади міський голова Ігор Котелевський разом з дружиною та з горщиком смачної куті. Присутні зустріли почесного гостя піснею «Радуйся», яку разом з усіма виконували також депутати міської ради та помічники обласного депутата Н.Чулакова, В.Вітер, Л.Яковлева, В.Шаповал та Г.Козявін. Почесні гості радо вітали зібрання зі святом, бажали миру, добробуту та здоров»я.

                Та ось  завітала і ватага колядників на поріг з пісенними та віршованими вітаннями, жартами та з мішком для гостинців. Працівники міського будинку культури – часті гості на мікрорайоні, але на цей раз у кожушках   та яскравих   прикрасах,   з восьмикутною зіркою, уквітчаною дзвіночками та стрічками.  Серед них було і Янголятко, і бешкетниця Коза, і Чортинятко, і досужа Циганка, і піснярі та музики. Їхні  віншування щастя та здоров’я принесли  радість та задоволення  кожному.

На закінчення свята присутні пригощали один одного своїми стравами,  все було просто: картопелька в кожушках, сальце, огірочки, - все просто, але душевно, по-сімейному.

43