free joomla slider module
Друк

З 1 січня 2016 року платники єдиного податку 1 та 2 груп сплачують єдиний податок за ставками, встановленими місцевими радами, виходячи з мінімальної заробітної плати 1378 гривень

Фіксовані ставки єдиного податку для платників 1 та 2 груп встановлюються сільськими, селищними та міськими радами для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:

-  для першої групи платників єдиного податку - у межах до 10 відсотків розміру мінімальної заробітної плати,  встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року;

-  для другої групи платників єдиного податку - у межах до 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати,  встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Законом України  «Про Державний бюджет України на 2016 рік» мінімальна заробітна плата  станом на 1 січня 2016 року встановлена у розмірі 1378 грн. на місяць.

 Починаючи з 1 січня 2016 року платники єдиного податку 1 та 2 груп  сплачують єдиний податок за ставками, встановленими місцевими радами виходячи з мінімальної заробітної плати 1378 грн. на місяць.

Нагадаємо,  платники єдиного податку 1 та 2 груп  сплачують  єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

 

   ГУ ДФС у Запорізькій  області