free joomla slider module
Друк

Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування надається фізичними особами – підприємцями до 10 лютого наступного за звітним року

Фізичні особи  - підприємці, у тому числі підприємці спрощеної системи оподаткування, подають до фіскальних органів Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску  за себе один раз на рік. Зазначений  Звіт  надається до  10

лютого  наступного за звітним року.

Фізичні особи – підприємці, як загальної, так і спрощеної системи оподаткування  зобов'язані подавати  за себе Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску незалежно від того,  здійснюють чи не здійснюють  вони підприємницьку діяльність.

Слід зазначити, що Звіт не надається  підприємцями спрощеної системи  оподаткування які є пенсіонерами за віком або інвалідами, та отримують  пенсію за віком або соціальну допомогу. 

Звіт подається за формою згідно з додатком 5 Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який затверджений наказом Міністерства фінансів України від  14.04.2015р.  № 435.

 

                                                                       ГУ ДФС у Запорізькій  області