free joomla slider module
Друк

Голова мета 2016 року – досягнення миру, - Президент

Президент Петро Порошенко провів зустріч з послами іноземних держав в Україні. Глава держави підбив підсумки подій та досягнень України в 2015 році та окреслив плани на поточний рік.

 

 

«Україна вистояла. Вже багато було зроблено, щоб вона стала кращою. Ми не змінимо цього шляху - занадто багато хороших українців пожертвували своїм життям для цього, і занадто багато бажання, сил та крові направлено на реалізацію проекту «Європейська Україна», - наголосив Президент.

 

Петро Порошенко зазначив, що в минулому році Українська держава зробила значні кроки в реформуванні країни, в тому числі - запустила роботу Національного антикорупційного бюро та поліції, було стабілізовано макроекономічну ситуацію.

Глава держави підкреслив, що в 2016 році, так, як і у 2015, залишається багато викликів для України і всього світу - російська військова агресія проти Української держави, конфлікт у Сирії, триваюча міграційна криза в Європі, зростання загроз тероризму та економічної кризи.

 

«Маємо бути впевненими, що наші прагнення миру та справедливості не капітулюють перед силою, залякуваннями та в угоду компромісу задля економічного прагматизму», - наголосив Петро Порошенко.

 

Глава держави запевнив, що Україна залишається відданою виконанню Мінських домовленостей, на противагу Росії.

 

«Поки Росія однією рукою підписувала мирні документи в Мінську, іншою - вона заливала кров'ю українське місто Дебальцеве. Без міжнародного тиску Росія не зупиниться. Тиск має продовжуватись, доки Москва остаточно не поховає сокиру війни та не почне поважати суверенітет своїх сусідів», - заявив Петро Порошенко, відзначивши потребу в міжнародній присутності на Донбасі.

 

Президент також наголосив на неприпустимості відкладання Кримського питання та наголосив на важливості запуску міжнародного механізму для деокупації півострова.

Петро Порошенко наголосив, що 2016 рік буде визначальним.