free joomla slider module
Друк

Повідомлення про зміни у законодавстві.

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 939 «Про внесення змін до Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» передбачені зміни такого змісту:

       «У разі коли за час перебування на обліку в інваліда змінилася група інвалідності або йому було встановлено групу інвалідності без зазначення строку повторного огляду, йому необхідно повторно пройти  огляд облМСЕК (ЦМСЕК, КрМСЕК)  для підтвердження наявності медичних показань для забезпечення автомобілем на дату встановлення зазначених змін».

 

        «Інваліди, яким під час взяття на облік для забезпечення автомобілем було встановлено групу інвалідності із зазначенням строку  повторного огляду, підлягають обов”язковому повторному огляду облМСЕК (ЦМСЕК, КрМСЕК) протягом шести місяців з дня закінчення строку дії відповідних довідок для підтвердження наявності медичних показань для забезпечення автомобілем».      

          Враховуючи вищевикладене, всім  інвалідам, які перебувають у черзі  або мають автомобіль і отримують компенсацію на бензин, ремонт, технічне обслуговування та на транспортне обслуговування управлінням надіслані повідомлення щодо проходження  повторного огляду облМСЕК для підтвердження наявності медичних показань для забезпечення автомобілем. В разі не проходження облМСЕК зазначені особи з інвалідністю втрачають право на забезпечення автомобілем згідно постанови КМУ від 19.07.2006 р. N 999  « Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями» та/або на отримання компенсації  відповідно до постанови КМУ від 14 лютого 2007 р. N 228 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування  автомобілів  та  на  транспортне обслуговування ». 

         За додатковими питаннями звертатися: управління соціального захисту населення Токмацької міської ради, каб. №4, тел..28878, 43030.

                                              Заступник начальника управління    С.О.Лалабекова