free joomla slider module
Друк

Повідомлення про зміни у законодавстві.

Управління соціального захисту населення Токмацької міської ради повідомляє, що п.5 постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення» визначено, що для  одержання  путівки подається заява та медична довідка закладу охорони здоров’я за формою N070/о.
            Змінами, внесеними Постановою КМУ N 110  від 01.03.2017 зазначено, що «після  закінчення строку дії зазначеної медичної довідки, але

не рідше ніж один раз на три роки, подається нова медична довідка. У разі неподання такої довідки особа, яка понад три роки перебуває на   обліку   для   забезпечення   санаторно-курортною   путівкою, знімається  з  обліку». 

            В зв’язку з вищевикладеним, всім громадянам, які  перебувають в черзі на отримання санаторно-курортного лікування   тривалий час (понад 3 років) в управлінні необхідно підтвердити право на отримання санаторно-курортної путівки та  обовязково надати медичну довідку за формою № 070/0 в каб.№4 УСЗН.

         У разі неподання такої довідки, управління змушено зняти Вас з черги на отримання санаторно-курортної путівки.

                                                                           УСЗН Токмацької міської ради.