free joomla slider module
Друк

РОЗПОЧАТО РОБОТУ НАД ПРОГРАМОЮ ПОДОЛАННЯ ДЕПРЕСИВНОСТІ ТЕРИТОРІЇ

У перший день листопаду у малому залі виконавчого комітету Токмацької міської ради відбулася робоча зустріч із представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). На зустрічі були розглянуті питання майбутнього функціонування Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у місті Токмаку та перспективних напрямків його розвитку.k

Наступним важливим питанням, що було розглянуто, став початок підготовки Програми плану подолання репресивності території. Як відомо, згідно до Постанови Кабінету Міністрів від 27.09.2017 № 732 місто Токмак Запорізької області отримало статус депресивної території строком на п’ять років. Саме тому протягом найближчих 6 місяців у нашому місті розпочне свою діяльність робоча група з підготовки Програми «План подолання депресивності території до 2021 року».

На жаль, ситуація ускладнюється тим, що в Україні відсутня практика реалізації механізму підготовки проектів програм подолання депресивності території з урахуванням визначення заходів щодо державного стимулювання розвитку, співвідношення державних, регіональних та інших фінансових ресурсів.

Враховуючи цей аспект, було вирішено звернутися за менторською допомогою до Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Для обговорення можливої співпраці у цьому напрямку до Токмака завітали експерт GIZ, доктор Штефан Дрегер та молодший координатор проектів GIZ Ірина Бахчева. Зустріч тривала доволі довго, адже проблемних питань накопичилося достатньо. Будемо сподіватися, що співпраця у напрямку спільної роботи щодо підготовки Програми «План подолання депресивності території до 2021 року» - продовжиться.