free joomla slider module
Друк

МІСТО ТОКМАК – УЧАСНИК НОВОГО ПРОЕКТУ

2-3 листопада у місті Києві відбувалася конференція, яка була присвячена початку нового проекту, що здійснюється за підтримки Уряду Німеччини та Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) – «Енергоефективність у громадах ІІ». У конкурсному відборі взяли участь 96 міст з усієї України, а відібрані були лише 20 – серед яких і місто Токмак, єдине з міст Запорізької області.п

Крім міста Токмака до проекту приєдналися наступні міста: Білгород-Дністровський, Олешки, Покров, Добропілля, Мирноград, Ізюм, Первомайський, Гадяч, Переяслав-Хмельницький, Обухів, Васильків, Українка, Славутич, Глухів, Нововолинськ, Збараж, Чортків, Долина, Жовква.

Метою проекту є покращення передумов подальшого поширення енергетичного менеджменту у громадах. Даний проект підтримує розробку індивідуальних пропозицій з консультування та підтримки у сфері комунального енергетичного менеджменту для малих міст та сприяє їх поширенню.

Таким чином, у середньостроковій перспективі створюються можливості для широкого застосування системного та фінансово ефективного енергетичного менеджменту включно з плануванням та впровадженням заходів з енергоефективності.

Проект базується на досвіді попереднього проекту «Енергоефективність у громадах». Тоді близько 50 переважно великих громад скористалися підтримкою проекту та інших національних та міжнародних ініціатив і змогли досягти прогресу у розвитку комунального енергетичного менеджменту та в реалізації заходів з енергоефективності.

На урочистій церемоній підписання доручення до проекту були присутні секретар міської ради Чуб Олександр Олександрович та радник міського голови з питань інвестицій та міжнародної діяльності Криворучко Наталя Володимирівна.