free joomla slider module
Друк

Дорогі земляки!

Токмацька міська рада та її виконавчий комітет для визначення шляхів розвитку, ключових напрямків на довгострокову перспективу вирішили створити Стратегічний план розвитку міста Токмака на 2018-2027 роки

Розпорядженням міського голови від 04.10.2017 року № 400-р створена Робоча група, в яку увійшли представники влади, депутатського корпусу, бізнесу та громадськості. Загалом, це соціально активні люди різних професій та вікових категорій.

Плануючи розвиток інфраструктури громади, дуже важливим і ключовим є виявлення реальних потреб жителів, бачення проблем їх очима, визначення пріоритетів у вирішенні тих чи інших проектів. Саме тому, формуючи та створюючи головний Стратегічний документ розвитку нашої території, ми намагаємося залучити якомога ширше коло жителів громади до співпраці, обговорення, дискусії, до живого діалогу задля написання максимально реального та якісного соціально-економічного плану розвитку нашого міста . Заходи, які намічаються Стратегією, будуть щорічно розглядатись постійними комісіями Токмацької міської ради та враховуватися під час розробки щорічних Програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.

 

  Виконання заходів, які заплановані в Стратегічному плані, вимагає високих темпів економічного розвитку і значної мобілізації бюджетних коштів. Тому, Токмацька міська рада та її виконавчий комітет  беруть на себе зобов'язання створити необхідні передумови для виконання темпів зростання і досягнення поставленої мети. Але повне виконання заходів можливе, якщо всі, або якомога більше членів територіальної громади підключаться до реалізації завдань, передбачених планом, будуть сприяти у виконанні наміченого. В такому разі Стратегічний план принесе реальну користь нашій громаді і кожному її мешканцю.

 Люди різних професій, віку, політичних поглядів можуть запропонувати своє бачення спрямування зусиль влади та прийняти виважені рішення щодо пріоритетів та векторів розвитку міста, у якому вони проживають. Хто ж краще знає проблеми громади, як не його мешканці?!

Співпраця органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства в питаннях регіонального розвитку є дуже важливою і потрібною. Стратегія розвитку громади є живим документом, до якого потрібно вносити зміни, щоб максимально скористатися усіма можливостями розвитку і мінімізації ризиків.

Бажаю всім наполегливості в зміцненні громади і наснаги в її соціально-економічному розвитку!

Запрошую до співпраці всіх громадян, не байдужих до майбутнього громади.

  Пропозиції до Проекту Стратегії розвитку міста Токмака Запорізької області на 2018-2027 роки прохання надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в термін до 28 грудня 2017 року.

 

 На моє глибоке переконання, спільно плануючи, нам разом під силу реалізувати усе задумане, що стане новим поштовхом та віхою у розвитку інфраструктури та покращенню якості життя жителів міста Токмака!

Успіхів нам та віри у свої сили!

З повагою,

міський голова                                                                        І.В. Котелевський

Вкладення:
Скачати цей файл (рішення.doc)рішення.doc[ ]30 Кб
Скачати цей файл (СТРАТЕГІЧНИЙ  ПЛАН 2018-2027рр.doc)СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН 2018-2027рр.doc[ ]4022 Кб