free joomla slider module
Друк

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ

14 грудня токмачани вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Саме цей день, коли офіційно завершили будівництво саркофага  над четвертим енергоблоком ЧАЕС, став Днем пам'яті, скорботи  та  найглибшої поваги до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку.

З нагоди цієї пам’ятної дати в місті відбулися урочисті заходи.

Зібрання розпочалися покладанням квітів біля пам’ятної дошки працівникам органів внутрішніх справ учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Після цього пройшла поминальна панахида за загиблими та померлими героями-ліквідаторами. Продовжились урочистості біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, на які зібралась громада міста та району: секретар Токмацької міської ради Олександр Чуб, представники районної адміністрації та народного депутата України Сергія Валентирова,  учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, працівники підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань Токмаччини та студентська молодь.

У своєму виступі секретар міської ради Олександр Чуб зазначив, що Чорнобиль – це наша біль і незагойна рана.  Він висловив щирі слова подяки ліквідаторам нашого міста, голові та членам громадської організації, яка об’єднала чорнобильців, за їх діяльність по вирішенню проблем ліквідаторів і потерпілих, за співпрацю з владою.

Звертаючись до присутніх голова громадської організації ветеранів Чорнобиля Анатолій Третяк відзначив подвиг наших ліквідаторів, й подякував за те, що у свій час вони запобігли розповсюдженню наслідків аварії, жертвуючи своїм здоров’ям і ризикуючи життям. Він побажав учасникам ліквідації аварії міцного здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба, та зазначив, що міською владою, депутатами різних рівнів  постійно вживаються заходи щодо посилення соціального захисту громадян міста постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Захід супроводжувався зворушливими словами, віршами ведучих мітингу  у виконанні солістів аматорських колективів міського Будинку культури.

Присутні хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих та померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.