free joomla slider module
Друк

ПРИКРАШАЄМО ГОЛОВНУ «КРАСУНЮ» МІСТА

Одним із найяскравіших свят у нашому житті є Новий рік. Це свято люблять усі – і дорослі, і діти, а головним його атрибутом є ялинка. Неможливо уявити собі свято без цього незмінного символу, яке мерехтить і переливається різнобарв'ям, збираючи навколо себе тисячі мешканців міста та гостей. 

У давнину на ялинці можна було побачити розмальовану яєчну шкаралупу, яблука, горіхи, загорнуті в кольоровий папір, золоті нитки, намисто, фігурки з тіста та свічки. Перші кульки зі скла з’явилися в середині ХІХ століття.

День вівторка на Миколая видався в Токмаку особливим – розпочалися роботи по прикрашанню ялинки та центральної площі міста. Головна ялинка міста висаджена спеціально для новорічно-різдвяних святкувань.

Організатори подбали, щоб наша красуня в цьому році була найгарніша. Придбано нові прикраси для прикрашання площі, багато різноманітних кульок для ялинки, світлодіодними гірляндами сяє алея кохання.  Також, ізюминкою стали прикраси, виготовлені школярами міста і які прикрасили нашу ялинку. 

Сподіваємось, що яскраві вогні міської ялинки підіймуть настрій прохожих, всиляючи новорічний дух та приближення зимових свят.