free joomla slider module
Друк

Чи звільняє від штрафу негайне усунення виявленого порушення?

        Під час інспекційного відвідування або невиїзного інспектування фахівці Держпраці виявили порушення законодавства з охорони праці. Посадові особи об’єкта відвідування негайно відреагували й усунули його ще під час перевірки. Чи потрібно платити штраф у такому випадку підприємству? Розглянемо ситуацію на конкретному прикладі. Фахівці Управління Держпраці у Житомирській області перевірили товариство

з обмеженою відповідальністю з міста Коростень, яке працює у сфері транспорту. Під час інспекційного відвідування вони виявили порушення щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці стосовно 8 співробітників підприємства. З’ясувалося, що ці працівники не отримали заробітну плату в подвійному розмірі за роботу в неробочі та святкові дні у 2017 році, не була вона підвищена на 20% і за роботу в нічний час. Згідно з трудовим законодавством за кожного працівника, щодо якого вчинене таке порушення, сплачується штраф у десятикратному розмірі його мінімальної заробітної плати. Незважаючи на те, що товариство відразу усунуло порушення і виплатило необхідні кошти працівникам ще під час перевірки, від штрафу його звільнено не було. За недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці підприємству довелося заплатити 256 тисяч гривень.                                         

Згідно з п. 29 Порядку заходи до притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності передбачані за такі порушення: використання праці неоформлених працівників; несвоєчасна та не у повному обсязі виплата заробітної плати; недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці.  Однак потрібно пам’ятати, що цей пункт правил стосується тільки перелічених вище порушень. У п. 28 Порядку сказано, що у разі виконання припису інспектора праці в установлений у ньому строк заходи притягнення об’єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності не вживаються. У будь-якому випадку припис або вимога інспектора праці можуть бути оскаржені. Для цього протягом 10 днів з дати їх отримання потрібно надіслати скаргу керівнику або заступнику керівника відповідного територіального органу Держпраці (п. 30 Порядку). Якщо посадова особа не згодна з їхнім рішенням, вона оскаржує його до керівника або заступника керівника Держпраці.