free joomla slider module
Друк

У МІСТІ ТОКМАК РОЗПОЧАВСЯ НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

Сьогодні у місті Токмак на базі Центральної дитячої бібліотеки стартував новий соціальний проект «Гідна праця», який впроваджує Український фонд соціальних інвестицій за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецький банк розвитку KfW.c

З усієї Запорізької області участь у проекті візьмуть лише міста Токмак та Мелітополь, а також Камиш-Зорянська ОТГ. Усього ж проектом охоплено три області – Харківська, Дніпропетровська та Запорізька.

Проект зорієнтований на представників місцевої громади та внутрішньо переміщених осіб. Близько 500 переселенців та місцевих мешканців вдосконалять свої професійні навички, завдяки чому зможуть знайти нову роботу або відкрити власну справу. Також у програмі візьмуть участь старшокласники, які готуються почати професійний шлях.

Проектна діяльність передбачає певну етапність: грудень 2017 року – стартові тренінги, на яких учасники отримають базові навички самопрезентації, пошуку роботи та інформацію про особливості ринку праці в регіоні; у січні-лютому 2018 року пройдуть два навчальні модулі для здобувачів вакансій, найманих працівників, осіб, що бажають перекваліфікуватися та для самозайнятих осіб, починаючих приватних підприємців та потенційних приватних підприємців; у березні відбудеться тренінг з профорієнтації для старшокласників партнерських шкіл у вищезазначених громадах, а вже у квітні курси перекваліфікації.

 

З вітальним словом до учасників та організаторів проекту завітав міський голова – Ігор Вікторович Котелевський. Він наголосив на особливій важливості даного проекту для міста Токмака, адже його визнано депресивною територією. Одним з показників цього статусу є вищий рівень безробіття, ніж у середньому по Україні. Саме тому будь-яка діяльність, спрямована на зменшення цього показника знаходить підтримку керівництва міста.

Докладніше про програму розповів і, присутній на відкритті проекту,  президент Запорізької  громадської організації «Центр розвитку кар’єри «Професіонали» - Кирило Дядя.

Варто відзначити високий рівень організації заходу та комфортні умови для його проведення, які були забезпечені керівництвом бібліотеки.

Сподіваємося, що мета проекту – розвиток самозайнятості населення міста Токмака, впровадження та розвиток неформальної освіти та створення робочих міст – буде досягнуто.