free joomla slider module
Друк

ЩОТИЖНЕВА ДОБІРКА АКТУАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ УЧАСТІ У ГРАНТОВИХ ПРОЕКТАХ ТА ПРОГРАМАХ

З метою активізації громадянського суспільства, особистого розвитку, пожвавлення соціально-економічного стану міста Токмака, пропонуємо щотижневу підбірку актуальних можливостей для участі у грантових проектах та програмах, а також семінарах та тренінгах.

 Таблиця 

Посилання на актуальні пропозиції

з/п

Цільова аудиторія

Посилання на сайт

Дедлайн

1.

До участі у Конкурсі запрошуються некомерційні організації (недержавні, державні, муніципальні, громадські, релігійні, тощо), які зареєстровані і діють в Україні.

https://gurt.org.ua/news/grants/42625/

 

До 31 січня 2018

2.

У конкурсі можуть брати участь недержавні некомерційні організації

https://gurt.org.ua/news/grants/42598/

До 28 січня 2018

3.

Зареєстровані ЗМІ (ТБ, радіо, друковані газети, медіа-платформи), або он-лайн ресурси, блогери, незалежні журналісти з усіх областей України. Одні з головних критеріїв відбору – це наявність медіа-майданчика, який має сталу аудиторію та чітка заявка з описом майбутніх матеріалів.

https://biggggidea.com/opportunities/grantovij-konkurs-dlya-media-yaki-visvitlyuyut-sotsialni-naslidki-konfliktu-na-shodi-ukrani/

До 10 січня 2018 (включно)

4.

Подати заявку на участь можуть заявлений мандрівник або сторона, що запрошує.

https://biggggidea.com/opportunities/granti-dlya-ukranskih-fahivtsiv-u-sferi-kulturi-dlya-pozdok-do-kran-es-i-navpaki/

До 08 січня 2018 року (включно)

5.

Гранти для культурних операторів з України та країн ЄС на реалізацію спільних проектів, які сприяють обміну досвідом та ідеями між Україною та ЄС, та/або створенню нових культурних продуктів. Ця категорія відкрита лише для партнерських заявок від двох або більше організацій, що базуються в Україні та ЄС, а не для індивідуальних заявників.

https://biggggidea.com/opportunities/granti-dlya-gromadskih-derzhavnih-ta-privatnih-organizatsij-scho-pratsyuyut-u-kulturnomu-ta-tvorchomu-sektorah/

До 29 січня 2018 року (включно)